bugün

(bkz: bulunmaz hint kumaşı) çoğu kızın istediği ve aradığı erkek tipidir. Bulunması oldukça zordur. Bulana da helal olsundur.
(bkz: aradığınız kişiye şu anda ulasılamıyor)
1.60 boyunda tıfıl aptal tipsiz ve zengin erkekle eşdeğerdir.
sınıfının en dolu modelidir.
Hadi boyu anladık mümkündür, bununla beraber babadan zenginde olabilir eyvallah ona da, ulan hadi yakışıklı da olsun ona da tamam ulan, adam yakışıklıyım diye " kas bana yakışır. " mantığı güderek kasta olsun hadi ama bırak ta zeki olmasın yahu.
boydan kaybetmiştir.
mümkün insandır. kas ve 4 cm hariç bu benim lan galiba.
sözlükte yazmaz.

böyle adamin işi gücü vardir. plani, katilmasi gereken partisi vardir. gelip de burada takilmaz. "takilir, aha da benim o" diyenler olacaktir, siktirip gitsinler. insan aynada kendini beş kat daha güzel görür, unutmayin. sandiğiniz kadar giderli değilsini yani. olsaydiniz, az once dediğim gibi... sözlükten daha önemli işleriniz olurdu.
bende; kas, para, 4 cm daha boy, azcık zeka, bi de tip olsa aynı beni tarif eden tipleme.
eğer varsa öylesine bende veririm açıkcası.
Kesin bi eksiği vardır böyle insan mı olur lan.
buralarda harcanmaması gereken erkek.

(bkz: 404 not found)
olanlarımı sayıyım olmayanlarımı diycem olmıycak. 190 deilim, paramda yok amk napalım. Diğerleri mevcutta bu ikisi sıkıntılı.
varsa gelsin benide her neyse sakinim.
sözlükte zaman harcamayacak erkektir. yazarlıktan tutun, hayat tarzını değiştirmeye çalışmak gibi entelektüel girişimlerle hiç işi olmaz. abi işin sonunda herkes kadınlar için makul bir erkek olmaya çalışmıyor mu? içten içe herkes bunun mücadelesini veriyor.

edit: başlıktaki zeki ibaresi sonradan fark edilip, zeka ile ilgili yazılanlar silinmiştir.
modeldir, arzulanır. gösterir, bırak elletmeyi podyum hariç yirmi metre bile yaklaştırmaz.
not: 9 inch penis unutulmuş.
not2: beni tarif etmek zorunda değilsiniz tabi ki. kötü olmuş, unutulmuş...
gelsin beni siksin. o ne öyle.

lan yetkili buraya bak; süper erkek.
suikaste kurban gider. *
1.86 boyunda,fit bir aktörüm buda her türlü gidiyor.
son özelliğinin dığında çokta ilgi çekmeyen bir erkek çeşiti olmuuştur günümüzde şu atasözü ilede tasvir edilir bu durum paran varsa yancıkta ........
onun ben geçmişini mikeyim. her gece burda lafı geçer.
dövmesi eksik kalmış erkektir. dövmesiz erkek mi olurmuş! açın sırtını falan orada bir dövme olacaktır. o zaman tam olur.