bugün

yeni bir yazar hoşgelmiş sözlüğe.

nick altını koyu bir fenerliye kaptırdığın için üzülmelisin dostum.
hoşgelişler ola yazarı.
galatasaraylı yazar. ***
ergen bir galatasaraylı. şu tip adamları görünce, adam akıllı galatasaraylı, beşiktaşlı arkadaşlarıma bakıp iyi ki varsınız diyorum.

(bkz: allah korusun)
bazı minik kanaryaları kızdırmış yazar. gerçekler acıdır, tahammül edemiyorsanız kafesinize defolursunuz o kadar.

3 temmuzdan beri kim ergen, kim aklıselim meydanda. hiç kasmayın.
yeni bir liseli ergen daha nick onu gösteriyor.
kanaryaları kızdırdığını sanan 94 lülerden yaşça küçük olduğunu düşündüğüm yazar!
edit: girdiği entrylere de bakarsan %90 cincon hakkında kalan küçük bi kısmıda adam akıllı konular hakkında değil bence yeni futbol trolü hayırlı olsun.
ilkokul çocuğu.

alışkın olmadığımızdan değil, sözlükte çokça var bu arkadaşlardan. sözüm sana değil yiğidim, her "bende gireyim la bakalım ne var?" diyeni sözlüğe üye yapana.
büyük ihtimal 95 li 96 lı bir velet. yakında uçurulması muhtemeldir. en azından öyle umulmaktadır, zira kendisinin bir kaç üst versiyonları sözlükte yeterince mevcuttur.
kendisine 95 96 lı diyenlerin hayatı kadar maçı tribünde izlemiştir sadece. velet arıyorlarsa aynaya baksınlar.
büyüyünce futbol yorumcusu olacak genç yazar.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

edit: çok genç yazar. *

edit: ofsaytın bile ne olduğunu bilmem etmem. takım tutmam. beni bile dellendirmiş yazar.
(bkz: #15084680) ünal başkan isterse alır demiş yazar. noldu drogba reyes forlan hacı şakir diyesim var ama bildiğin 6-12 yaş grup dahili yazar. fazla uçma uçururlar.
tanımam etmem ama nickini beğendiğim yazar. galatasaraylılar burada yazar sen yaz yeter.
(bkz: #15084680) ünal başkan isterse alır tabi.

http://galeri.uludagsozlu...r/%C3%BCnal-aysal-220500/

ama önce burak yılmaz ismiyle kafiyeli bir futbolcu bulması lazım.
senin hayatın kadar maç izledim diyen bir yazar. orta okulda duymuştum en son. bakayım? 15 sene falan olmuş.
galatasaraylı.
(#15083052) avukat galiba. Ücretini aldı mı acaba?
fenerbahçe düşmanlığını 1905gs maskesiyle örtmeye çalışan, nefret dolu ergen yazar. kendisi yazdıklarıyla en büyük galatasaray düşmanlığını yapmaktadır, aklıselim galatasaraylılara duyrulur.
galatasaray düşmanlığı ömründe yapacağı son şeydir. ama bunu söyleyen fenerli arkadaşları anlıyorum. 3 temmuzdan bu yana kafaları güzel ve dumanlı. ne yaptıklarını bilmiyorlar. o yüzden üstlerine fazla düşmemek lazım.

he he öyle deyin sevinip gitsinler.
galatasarayı bunun gibi adamlar savunmaya başladı ise durum gerçekten vahim. en azından arshıl nıcklı yazar, delilerle konuşuyordu.
nıckınden ne odugu ortada yazar.

(bkz: ayşe1997)
(bkz: serbest çagrışım)
kendisini tanımam etmem. tek bir yazısını dahi okumuş değilim; adını da yeni duydum. fakat burada fenevli timsahların saldırısına uğruyorsa, tahmin ediyorum ki çok iyi bir yazardır. hoşgelmiş.
istanbulun en işlek , en güzel semtlerindeki bir araziyi galatasarayın olduğunu zanneden yazar.

bak kendi takımımıda katıyorum böylesine objektif bir yorum yapıyorum.

ne m.köy deki araziyi , ne beşiktaştaki araziyi nede kadıköydeki araziyi devlet takımlara veriri...milyon belkide milyar dolarlardan bahsediyoruz.

devlet için takım demek insanın üzerine yakışna giymesi gibi bir şeydir.
sürekli rakip takımlara sallayarak aklınca ayar vermeye çalışan, lakin her ayar denemesi ağzına tıkılan yazar.
Son olarak "tayfur beşiktaşın başına geçtiğine göre artık i.akın ile iskender' i çağırır webo'ya falan sarılabilir" diye sıçmış.
Bak abicim; adam ayartmayı siz iyi bilirsiniz.
(bkz: ali turan)
(bkz: nordin amrabat)
(bkz: yiğit gökoğlan)
(bkz: necati ateş)
(bkz: emmanuel culio)
(bkz: yiğit incedemir)

şikeci demişsin,
(bkz: zalad)
(bkz: ankaragücü)
(bkz: MALATYASPOR)
(bkz: doğan marka arabalar)
(bkz: arif erdem)

ırkçı demişsin. Bu ülkede siz ırkçılık ne diye sözlüğe bakarken biz ırkçılıkla savaşıyorduk. Siz balili'ye küfrederken biz eto'o için sokaklardaydık.
(bkz: kahrolsun israil orospuçocuğu balili)
(bkz: serdar eder)

Evet böylelikle tüm ayar verme çabalarını tek entry de cevaplamış olduk. Hadi bakalım. Seri eksile.
yanlı düşünmekten gözleri kararmış yazarcık.
uludağ sözlük'ün futbol yazarı. zall, beni duyuyorsan şu çocuğa köşe yazarlığı ver bokunu yiyeyim.

not: ofsayt nedir bilmem. takım tutmuyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar