bugün

Aşkın gözü kördür.
önemli olan işlevi olduğu için.
Üstünlük meselesi.
Yatakta daha rahat kontrol etmek için.
190 küsür 154 tanıdığım vardı
Parka çocuk götürür gibiydi.
Boyum 180 ama,kısa boylu kızları daha çok beğeniyorum.155 ten kısa olsa da çok güzel buluyorum.Görecelilik işte, herkes aynı beğenecek diye bir şey yok.
sarı gafalı amerigalıların "vay nat" demesi veya çemçük aaazlı ingilizlerin "voy not" demesi gibi "neden olmasın" kontra sorusunu sordurtur. zamanında tam 160 olmayan sevgilim vardı. sarılmak veya öbmek için azcık öne doğru eğilmek yeterli oluyordu aradaki 25-27 santim farka rağmen.
1.55 kız da kız bilmem kaç metre kız da kız, yani kısa veya uzun diye düşünürsek o ilişki biter zaten, ülkede kaç uzun kız var brotherım yav, bütün kızlar ve bütün erkekler, her insan sevilmeye değerdir, kusur bulmak saniyelik iş, tabi istisnalar hariç sevilmeye değerdir herkes, öyle kolay değil sevip sevebilmek, kısa uzun diye bakmamak kolay değil.
155 kızların daha dar oluyormuş erkek için daha doyurucu.
Bir merak.

Çünku çok minnoşlar.
Kendilerine dışarıdan bakma fırsatı yakalayamamış olabilirler.

Aşk, sevgi, kelebekler falan güzel olsalar da bu durum benim pek hoşuma gitmiyor.

Kendi de ekstrem bir boy uzunluğuna sahip erkeğin ekstrem bir boy uzunluğuna sahip kadını yeğlemesidir.

Çekici bulamadığım, daha önce dendiği gibi bir çocuğun elinden tutma gibi görünen haset etmişim gibi görünse de tamamen görsel bir rahatsızlık duyduğum olay.
demek ki yeni nesiller sadece genellemeler üzerinden çıkarımlar yapıyor...basit düşünce sistemleriyle sadece komplike diil, basit problemleri bile çözemezsin...

bu başlıktaki sorunun soruluş şekli bile yanlış bana göre.
Bu başlığı açan fetiş olabilir.
daha da tuhafı 1,59 boyundaki cüce kızın 1,80'de aşağıdaki adamlara hiç bakmamasıdır. ulan sen önce o cüce haline bak. aşşahtan 1,83 boyum var da kadınların bu leş ayrımcılığına uzak kalabiliyorum

peki gerçekten seven 1,65-1,75 boylarındaki adamların suçu günahı ne?

öyle adamlara ancak paraları için gidiyor kahpeler.

bakınız; ali ağaoğlu.

aliciğim bunları sikip sikip paçavra gibi bir kenara atmandan feci hoşnutum. lütfen devam et.
(bkz: gönül ferman dinlemiyor)

vakti zamanında başıma gelmiş bir durumdur.
1.80 kız mı var olum?
hayret bişey.

mesaj geldi, varmış.