bugün

normal memleket kızı.
memleketin boy ortalaması bu.

herkes avrupa'da yaşıyor sanırım.
1.60 boyunda diye evde mi kalsın?
Ohh bugünde gönül rahatlığıyla sevgili arayabileceğimi öğrendim. Teşekkürler sözlük.
1 80 boyuyla sevgili arayan kızdan hiçbir farkı yoktur. insanları fiziksel özelliklerine göre ötekileştirmenin acı bir örneğini daha bu başlıkta görmüş olduk. Dağılalım.
Belki de 2 metre kalbi vardır?
Ne igrencsiniz ya.

(bkz: beyin olmadan konusabilmek) eh siz de bunu basariyorsunuz.
hayal dünyasında yaşayan kızdır. evet.
Beni bulsun lütfen minyon seviyorum ulan sizene.
Tespitlerime göre konuşulan herkes 175-190 arası olması, olduğundan bahsetmesi akılları sıra kısa insanları ezmeleri ancak sokağa çıktığımızda herkesin kısa olmasındaki gerçeklik. kendi popüleritenizi arttırmak için değişmeyecek şeyleri eleştirmeniz egoist ve farklı konularda çalışmayan aklın bu konudan yüklenmesi olayıdır..
Nil karaibrahimgil, björk ya da alizee ayarındaysa ben talibim kendisine çok tatlı oluyorlar lan.
ülkemizde fazla değer gören kızdır. bu mantarlara niye değer veriyorlar anlamıyorum. evet.
yokluktan eşek bulsa sevecek yazar beyanı.
insanlari dis,gorunusle yargilarken acaba ayna bakiyormusunuz la. valla cok acinasi insanlarsiniz. her kiz guzel her erkek yakisiklidir, goz meselesi
Gözünü yükseklere diken kızdır*
insanı güldüren kızdır. o hobbit gibi boyuna rağmen erkeklere laf atar bir de. ne yapayım lan gülesim geliyor. *