bugün

bugün doğum günü olduğu öğrenilen dördüncü nesil yazar.
uludağ sözlüğün en iyi yazarı. hoş gelmiş.
kendi adım.
haqqinda girilen 3 sayfa entrynin 19.07 tarihinde qirilmesinden dolayi insallah fenerlidir dedirten ve delirten yazar.
dokunmayın süper doğal yazarı.
0 d@ bîr renq.
yazdığı entrylerin içeriği ve yazım kurallarıyla okuyanları kendinden alan 4. nesil yazarcık. çaylak adayı.
(bkz: acayip hayvanlara bezniyirsen)
şaşı bak şaşır şeklinde entrylerin sahibi.
lafı gediğine koyma ustası.

--spoiler--
Bi Gün inglizce dersinde 4. sınıfta belqin hocam tahtaya yazdı "my name is belqin tekçe " Beni Kaldırdı what is your name dedi bnde tahtaya baktım dedim my name is belqin tekçe =)
--spoiler--

ayrıca seray sever için yazdığı şu entry adamı sandalyeden düşürecek derecede.

--spoiler--
dev gibi göğüsleri var mahallede arkada$LarLa onun göğüsLerine Nükleer füze Ba$Lığı Deriz =)
--spoiler--

ulan moderasyon aynısını biz yapsak 2 dakkada kapının önüne koymuştun dimi. *
(bkz: yanli$lardasin)
nursuz...*
(bkz: komik misin lan)
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım yazar. meğer sözlüğün*ebesine atlamış.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce sözlüğün yeni bir oyuncak bulduğunu düşünmeme neden olmuştur. kendisine daha farklı meşgaleler bulmasını diliyoruz
(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
bilimsel bir şeyler karalayacağı zaman türkçeye hakim olabilen yazar(!) kişilik. misal; (#1961029)

ve de noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmadı diye yazar olamayanların bulunduğu sözlükte böyle ilk entrylere sahip bir yazarın olması da iste bunun gibi olmayina örnek olduğunu göstermektedir.
caylak olmu$ yazar. toplam 6 entry si kalmi$. halbuki boyle olmamaliydi.

(bkz: hey dostum sadece egleniyorduk ha)
hakkında bu kadar çok entry girilince sahalara geri dönmüş yazar.
şahsım ile ilgili yazdığı yazıya ve entry lerinin silinip geriye sadece 6 tane kalmasına rağmen hala ısrarla bir şeyler yazmaya çalışmasına baktığımda;

ilk olarak nickinin asıl anlamı

sıfır (0) onur a sahip olan mı demek acaba
diye düşündüğüm, sözlüğe trip atıp küsen sonra tekrar geri dönen yazar.

ayrıca sözde küs olup tavır yaptığı bu süre zarfında; hangi fake hesapları kullandığı ve kendisiyle ilgili yazılan entry lerde diğer yazar arkadaşların kendisi için neden torpili yazar dediği de tarafımızdan çok merak edilmektedir.
(bkz: 1lker)
Bu Kadar Tutulması Onurunun Miktari ile Konulaşmış ; Entryleri Kendine Yediremeyen Azınlık(cı)ların Kıskanclık Komplekslerini Dile Getirdiğinde Oluşan Entrynin Başlı Öznesi Olan Yazarımsı.
gitmiş, gelmiş, büyümüş...
girdiği entry'lerin birçoğunun artık sözlükte bulunmadığına sevinilen yazar. *
Haftalar önce laf atanları tabir-i caizse göt etmiş, sonra da çaylaklaştırılmış yazardır *