bugün

ali poyrazoğlu tiyatrosunun oyuncularından biridir. şu günlerde yayınlanması beklenen kim bunlar programında performansını izleyebileceğimiz oyuncudur. yakışıklıdır. sevimlidir. candır.
çakıl taşları adlı diziye renk katmış,çok sevimli,samimi ve başarılı bir oyuncu.
tipsiz oyuncu.
hem yakışıklı hem de sevimli oyuncu. çakıl taşları nı izlemek için tek başına bir sebep. çok şirin lan bu. süper de rol yapıyor. hele o dizide neredeyse her bölümde sevimli sevimli söylediği "aman maşallah maşallah" lafı yok mu. yirim yirim.
iyi bir oyuncu gibi görünüyor , inş böyle devam eder.
çakıl taşları dizisindeki ekrem rolüyle yakından tanımaya başladığımız, öncesinde de sağlam bir tiyatro eğitimi ve kariyeri olan bir oyuncu.
aslında kanımca onun için böyle sade bir tanım yetmez.zira son zamanlarda ekranda böylesine ışık saçan, her hali tavrı ve özellikle her mimiğiyle izleyiciyi böyle eğlendiren ve aynı şekilde gerektiği zaman da hüzünlendirebilen genç yetenek bulmak kolay değil.daha uzun yıllar izleyebileceğiz kendisini böyle giderse.
şu sıralar küçük sırlar dizisinde görmeye başladığımız yeni nesil çok fonksiyonlu oyuncu.
potansiyeli olan genç oyuncu.
şu sıralar pis yedili dizisinde kadir doğulu'nun canlandırdığı güney samyeli karakterinin izmir den üniversite değişim programıyla istanbul a gelen karşıyaka fanatiği kuzeni ceyhun samyeli oynayan oyuncu.
ali poyrazoğlu nun öğrencilerinden biridir kendisi. 87 dogumlu olup konservatuar kokenlıdır. 2011 senesıne kadar unıversıtede tıyatro egıtımıne dvam etmekteydı. cakıl tasları, kucuk sırlar ve gunumuz ıtıbarıyle pıs yedılı oynadıgı dızılerdır. gazoz lıgının ahparıg takımında da forvet mevkıınde oynamaktadır kendısı. saatlere asırı bır duskunlugu varmıs. lakın her kıyafetı ıcın ayrı bır saatı bulundugu rıvayetler arasındadır.
Tek fake twitter hesabıdır.

https://twitter.com/umitibrahimm
kendisi fenerbahçeliliği şöyle tanımlamış;

--spoiler--
Fenerbahçelilik maç heyecanı değildir, Fenerbahçelilik galibiyet coşkusu değildir. Fenerbahçelilik, Fenerbahçeli olabilmektir. ilkelere bağlı olarak, dik durarak, direnerek…
--spoiler--

görsel
2.5 trilyona villa satın almış.

görsel

https://www.mynet.com/oyu...et-odedi-140147-mymagazin
acayip hoş sohbet, taşak muhabbetini çok güzel yapan eski bir dostum.
yakın zamanda tv8'de başlayacak olan "apartmanlar yarışıyor" adlı sikko programın yakışıklı sayılabilecek er kişi sunucusu...
güncel Önemli Başlıklar