bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ntv washington temsilcisi.
  ... arviron
 2. 2.
  obama'nın abd'nin yeni başkanı seçildiği gece banu güven'in ntv'deki canlı yayına bağlanıp henüz o sıralarda cnn'de bbc'de kesin olarak obama'nın kazandığı söylenememişken kendisi ellerini iki yana açıp ''sayın seyirciler bana güvenin barack obama amerika'nın yeni başkanıdır artık'' diyebilen adam. ayrıca çok da sempatik bir adam. o pofidik ellerle nasıl da anlatıyor obama'yı.

  http://www.ntvmsnbc.com/m...ideo=8300&cbQuality=1
  ... taharetmuslugu
 3. 3.
  yıllardır sadece vesikalık bir fotoğrafını gördüğüm, geçen sabah bayağı bayağı canlı bağlantıda video görüntüsünü görerek gerçek bir insan olduğuna inandığım ntv washington temsilcisi.
  2 ... daniel tozser
 4. 4.
  "ümit enginsoy ntv washington" demesiyle beni kopartan, eski ntv washington temsilcisi.
  ... siyahnefte
 5. 5.
  gün itibariyle hayatını kaybeden gazeteci. ismini heceleyerek söylemesiyle hatırlıyorduk kendisini. allah rahmet eylesin.
  ... grb 050904
 6. 6.
  ülke olarak 2012'de son olarak kaybettigimiz degerli bir yurttasimiz.
  ... arkayadogruilerleyenadam
 7. 7.
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25410482/
  ... keepx
 8. 8.
  allah rahmet eylesin.

  "11 yıl NTV'nin Washington temsilciliğini yapan gazeteci Ümit Enginsoy, Ankara'daki evinde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. 50 yaşındaki Enginsoy'un dün akşam evinin banyosunda düşerek kafasını çarpması sonucu vefat etti. Ümit Enginsoy Anadolu Ajansı, Defence News dergisi ve Milliyet Gazetesi'nde çalışmıştı. Diplomasi ve savunma konularında uzman olan Enginsoy'un pek çok yabancı gazete ve dergide makaleleri de yayınlanmıştı. 2009'da Washington'dan dönen Ümit Enginsoy, Hürriyet Daily News'ta köşe yazarlığı yapıyordu".

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22269108.asp
  ... cymbeline

alakalı başlıklar