bugün

acun ılıcalının boşanmasında parmağı olduğu öne sürülen kadındır. 90'lı birine göre sıradışı bir performans.*
(bkz: rossgaller)
ünlü olacağı hissine kapılınca tezcanlılık yapıp okulunu donduran zihniyet. cahillik sevdalısı. parayı hayatın, bilginin hatta sanatının önüne koyan tip.
bu kız deniz akkaya nın model yarışmasına katıldığında öyle sinir bozucu hareketler yapıyordu ki aklımda o günden bugüne o şekilde kalmış. esmer bir model vardı kız rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmıştı şeyma da kızın taklidini yapıp kıkır kıkır gülüyordu. bendeki hafızaya da bak. neyse sonra var mısın yok musun da görünce lan dedim bu kız o kız herhalde haberleri yok o yarışmaya katıldığından. sonra da bu haber. valla onu bunu bilmem olum karılarınızı aldatacaksanız yarın öbür gün ocağınıza incir ağacı dikecek türevde olmayan kadınları seçin bari ya da bi siktirin gidin aldatmayın karılarınızı. akşam akşam sinir kestim lan.
acunun sevgilisi olduğu iddaa edilen kişi,istanbul Aydın Üniversitesinde okuyan ve moda tasarımcısı olduğu söylenen şahıs.Yanlız anlayamadığım bir konu var ki varmısın yok musun adlı yarışmaya katıldığı söyleniyor.Fakat ben her bölümünde en azından zapping yaparken 5 dakika durmuş isem bu hatunu neden hatırlamıyorum?neyse kıssadan hisse kanımca şeyma subası kendisine verilen teklife 'varım' demiştir.
güzel bir kız değil. sokağa çık, pazara git, buna benzeyen 100 kız görürsün.
türk işi karolin
acun'un karısı biraz intikam heveslisi, dişli bişey olsa ski tutacak zavallıdır. şansına para aşığı çıktı da (nafaka peşinde koştuğundan) korkmasına gerek kalmadı.
kutusundan 25 milyon tl çıkmış.
o yollardan geçen hülya avşar'ın enteresan bi şekilde geçmişini unutarak terslediği ve zengin olduktan sonra hülya gibi asil olduğunu zannedip evli adamların kapatması olan kızlara aynı şekilde tepki vereceğine inandığım kişilik.
hic unutmuyorum * seneler once bir mankenlik yarismasina katilmisti kendisi. o zamanlar guzeldi ama daha cocuk sayilirdi, buyudukce iyice cirkinlesmis. her neyse, bu kiz soyle bir sey demisti : "ben oyle siradan bir manken olmak istemiyorum, sadece isini iyi yapan bir manken olmak istemiyorum, ben deniz akkaya gibi herkesin konustugu, tanidigi bir insan olmak istiyorum". vallahi basardi kiz, tebrikler (!).
acunun düdüklediği, metresidir.
not:sıfırladın gözümüzde acun efendi..
acun'dan yakışıklıdır. isminin altında "güzel değilmiş, bu ne ya, çirkin" gibi yorumların yer alması saçma. acun çok mu yakışıklı sanki?

zeynep ılıcalı'nın ahı tutar, ikisi de iflah olmaz.
3 gündür acunla miamide lincoln road'ta tatil yapan insandır.
kaynak : vatan, hürriyet.
üç dört sene öncesinde bir söyleşisinde 'sarışın kadınları hiç sevmem, kadın esmer olmalı' diyen acun ılıcalı nın uğruna karısı boşamak üzere olduğu sarışın sevgilisidir.

yuva yıkan kadın mıdır? bence değildir. çünkü bu hayatta gördüğüm net bi durum var eğer bir yuva yıkılmayacaksa onu kimse yıkamaz, bir adam karısını veya kadın kocasını gerçekten seviyorsa aralarına kimse giremez. 20 yaşındaki kızlar hiç.
su an dunyanin en zengin yerlerinde gununu gun ediyor kendisi. acunn sagolsun.

http://www.gazeteport.com.../eglence_adasinda_kacamak
şu anda belki değil ama ileride çok pişman olacak kız. iki hediyeye bir tatile hayatını harcıyor farkında değil.
geçenlerde acunun hediye ettiği yüzüğü gazetecilere gösterip poz veren cahil kızımızdır kendisi, evli bir adama metreslik yapmanın ne kadar arsızca birşey olduğunu ailesi kendisine anlatmamış sanırım, yada tepki vermemişki 20'li yaşların başında olan bu kızcağız metres halinden çok memnun görünüyor, ayrıca türk erkeği için söylenen ''parayı bulunca ilk arabayı sonrada karıyı değiştirir'' lafı oysaki ne kadar gerçekmiş.
kukusundaki kelebek yuzunden koca koca adamlar birbirine dusmustur. tey allaam.

http://www.sacitaslan.com...an-yanit-verdi_47966.html
bu kıza yazdığım giriler hep bir yerden küfür içermiş, siliyorum ben de. neyse özetle şöyle bir röportaj yapmış:
http://www.sabah.com.tr/G...uguma-inaniyorum?paging=2
diyor ki tasarımcı olarak doğduğuma inanıyorum. ben de diyorum ki tasarımcı değil ismi lazım olmayan başka bir meslekte doğduğuna inanıyorum. o kadar, yazarlık kalitemi bozmayacam elin kevaşesine laf edecem diye!
Güzelce kızcağız..Bu güzelliği ile çok iyi yerlere gelebilir.Güzellikle bir yere gelmek kötü bir durum değil.Akıl ile birleştirebilse,program yapar,bir markanın yüzü olur...vs...Ama anlaşılan o çalışmaktan çok hazır parayı yemeyi düşünmüş..E hadi ona da saygı duyalım...
Ancak evlat sahibi adamla gezip tozmak...işte bu garip..Hadi gezdin tozdun bari gizli saklı yap,çok mu gurur duyulacak bir vaziyet..
gelecekte birine yıllarını verip, iki çocuk yapıp, ondan sonra da uzun bir süre boynuzlanmasını, bunu gazetelerden okumasını ve hatta kocasının metresine kesesinin ağzını açmasını dilediğim yuva yıkmak için çırpınan ahlaksız kız. bir röportajında kendisini şımartılmayı çok severim diye tanımlayacak kadar da ucuz biri. muhafazakar acun ılıcalı'nın azgınlığını anlamak adına iyi bir örnek.
(bkz: yuva yıkan kadın)
"moda ufkuma inandıkları için acun medyada bana yer verdiler" diyen kız.
ufak at da..
kendisini beğenmiyorum, sempatik de değil. zorla beğenecek değilim ya. sıradan bir tipi var işte kardeşim. geçin artık şu "uzun boyluysa, güzeldir." saçmalığını. yüzü de güzel değil üstelik.

acun ılıcalı ile olan bağına değinmeyeyim. akşam akşam sinirlenmeyeyim.
çirkin değil ama albenisiz bir kız ve bir de metres tabi.
itici ve kaşar kelimeleriyle tanımlanabilir.