bugün

Trabzon çarşıbaşı anadolu lisesi öğrencisi şehit eren bülbül de bugün karnesini aldı.
Erenimiz şehit düştüğü için karnesi annesine verildi.

Vatan sevgisi-100
Cesaret-100
Vefa-100
Çalışkanlık-100
Saygı-100
Sadakat-100.

Üstelik eren hiç devamsızlık yapmamış. Her zaman "aramızda..."

Helal olsun.
Işte şehit eren bülbül'ün tüm öğrencilerimize örnek olması gereken karnesi.
görsel

Iyi ki varsın eren...
https://www.ntv.com.tr/vi...du,btmiaWsJTUm4pnA9cI-N2A

Edit: buna prim diyen hırbolar ve kekolar, şehitleri anmak, adını yaşatmak bunun nesi prim?
Annesi üzülmüş demiş biri de. Aksine kadın gurur duyuyorum demiş ve oradaki tüm öğrencilerin annesi olduğunu söylemiş.
Nasıl bir nesilsiniz lan siz şehitlerin anılmasından onore edilmesinden bile rahatsızsınız hayvan herifler.
Şehidimizdir, canımızdır, ciğerimizdir, evladımızdır. Allah sevdiklerine yakınlarına sabır versin. iyi ki var. Eyvallah ama bu alenen prim gibi geldi bana. Allah affetsin yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. Ama öyle geldi.
şehitler unutulunca ölür.
eksi atanların en kısa zamanda leş olması dileğiyle.
ne primi lan hırbooo
iyiki varsın eren.unutur veya unutturursak Kanımız kurusun.
Karneyi yapan kişinin prim için yaptığını düşünüyorum hoş bir davranış değil.
Instagram'da karşıma çıkınca gözlerim doldu. Annesine sabırlar diliyorum. Eren gibi nice evlatlarımızı telef ettik. Neden?

Bunak editi;

Sahte duyarlı, klavye kahramanları çalışan bir beyinleri olmadığı için"telef" kelimesine takılmışlar.
O zaman hatırlatayım, bu çocuk teröristleri gördüğü yere askerleri götürürken üzerinde kurşun geçirmez yelek olsaydı bugün büyük bir ihtimalle hayattaydı. Gereksizlere olağanüstü güvenlik önlemleri alınırken neden vatandaşın vatansever evladı korumasız götürüldü o bölgeye diye sormayıp telef oldu deyişime takılın siz gereksizler. Sizin gibileri kullanıp ihya olurlar elbette. Ben bile acımam çünkü düşünme yetinizi kullanmıyorsunuz. Eksik olun. Olan o çocuğa ve anasına oldu. Siz hâlâ şehit denilince cenneti tapulamış sanın kendinizi cahiller.
bu paylaşıma pirim diyen net hain köpektir.
eksi atan malum ırkın götünü sikeyim.
Öncelikle artık karne elle doldurulmuyor.
Kaliteli bir çıktı alınsaydı bari.
Sonra eren'i görünce içim acıyor ama güvenlik güçlerinin tedbirsizliğine de kızıyorum. Yok böyle bir dünya. Çocuğu al çatışma bölgesine götür. Biz de askerlik yaptık. Böyle bir lambur lumbur iş olmaz
Nihayetinde duyar kasmaya prim yapmaya en son tengir'in ihtiyacı var bu sözlükte.
Adam sözlüğün sözlük dışında tanınan takip edilen tek yazarı.
istanbulda "hep birlikte çalışacağız" hayali kuranların eksi yağmuruna uğramıştır.
Iyi de ne gerek var ki bu prime paylasilmasi bizce öyle .

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
eksi atan, prim diyen hainler... hepinizin kökünü kazıyoruz az kaldı....
eren bülbül'ün annesi Ayşe bülbül diyor ki:

--spoiler--
Eren’in oraya götürülmesi yüzde 100 değil, binde 1000 ihmaldir. Eren’i cuma namazından sonra bekleyip alıp gitmenin sonucunu istiyorum. Başbakanımızdan, bakanımızdan, yetkililerden Eren’in oraya neden getirildiğini öğrenmek istiyorum.
-spoiler--
şehit de geç. ne ihmal araştırılsın ne sorumlular cezalandırılsın.
güzeller güzeli bir çocuk gözetilmesi gerekirken ihmal sonucu öldü.
ve saçma sapan sloganlar, karneler vb sadece zorla tehlikeye atılan ve doğru şeyi yapmaya çalışırken yaşamını yitiren iyi yürekli bir çocuk üzerinden gerçekleştirilen primdir.
çocuğu gerçekten umursayan olsaydı bu saçmalıkları bırakıp, annesine sorumluları ortaya çıkarmasında destek olurdu.

oğluna yapılan her şeyin farkında olan anne ayşe bülbül'ün röportajı buradan okunabilir. 5 dakika goygoyu bırakıp gerçeklerle yüzleşecek cesaretiniz varsa tabii.
http://www.hurriyet.com.t...i-da-gitti-oraya-40549737
Senelerdir Berkin Elvan için güzelleme yapan ibnelerin zoruna gitmiş karne, bu iki yüzlü ibneler ölen çocuk kendilerinden değilse üzülmezler bile, ondan sonra hakların kardeşliği falan filan, ırzını siktiklerim sana, bana ırkçı der ama kendileri ölen çocukları bile senden, benden diye ayrıştırır. Öyle adi köpektir bunlar.