bugün

an itibariyle vuku bulan durumdur. pes dedirtir. "ulen akepönün iktidara gelmesine şaşırmadın da buna mı şaşırıyorsun" da verilen tepkiler arasındadır.
bir sen eksiktin dedirtiyor insana.
gayet doğal olan durum. şimdi sen tut, tescilli bakire/aptal sarışın mankeni getir seçim programına, bir de buna "demokrasi şöleni" diye kılıf uydur... boşuna oturmadın oraya, yorumla be şebnem, yürü be!
ampüller tekrar iktidara geliyor buna mı şaşılıyor denilesi durumdur.zaten hanımefendi siyasetimize Girerek bizi şaşırtmıştı bundan sonra bakan olsa şaşırmam.zaten olmayan demokrasimizin an itirabiyle suyu çıkmış varsın belgelenmiş kızımız(!) da yorum yapsın...
bakirelik polemikleriyle gündeme gelen mankenin, siyaset hakkında yorum yapması. tam anlamıyla aglanacak halimize gulmek.
(bkz: meclisteki bekaret sorunu)
annesi ve bakirelik raporu yanında yok ise yapmaması gereken olay.

-ee şimdi recep tayyip erdoğan'ın cumhurbaşkanı olması bence.. ne oldu anne? nasıl? başkan mı? hmm tmm.. pardon şey.. ee recep tayyip erdoğan'ın tekrar istanbul büyük şehir belediye başkanı olması.. nasıl?..yaa üff televole yok mu buradaaa?
kendisi ile beyaz arasında az önce geçen diyalogdur
b: şebnem yeni dönemde akp den beklentilerin nelerdir
ş: şey.. kem.. küm.. ben.. birşey beklemiyorum
b: (dumura uğrar ve işi şakaya vurur) çok ani geldi soru heralde
ş: ay evet çok ani oldu *
türkiyede bakireligin dünü,bugünü,gelecegi konusunda görüslerini bildirmesidir.
(bkz: ne mutlu seçim)
+ evet şebnem hanım, akp yüzde bilmem kaç oy aldı ne diyorsunuz?
- ıı şeyyy... ben hala bakireyim...
+ sen öyle san!
bekaret raporunu çarşaf gibi kameralar önünde sallayan zihniyetin, akp hakkında yorum yapması da yadırganmamalıdır. kimbilir daha hangi fikirlerle çıkacak karşımıza.