bugün

özel mesaj gelince "yanlış bir şey mi yaptım lan acaba?" diye düşünüp korkarak özel mesaj butonuna tıklayan yazar tipidir. çünkü gelen mesajların çoğunda bir eleştiri var. üzülüyorum bazen sözlük.

edit: bak hala mesaj atıyorlar ya. *
hafif paranoyak yazar tipidir.. mesaj almaya alıştıkça durulup sakinleşir.. gelen mesajın zehirli olma ihtimali yok denecek kadar azdır..
"özel msj" yazan butonunun yanında "bu mesajı imha et" türünden bomba imha ekibi koyması gereken yazardır. psikolojik destek alması gerekendir.
atılan özel msjdan "şarbon" çıkma ihtimalini düşünen yazardır.*
'yine ne halt yedim' diye tepki verdiğim olaydır.
özellikle daha yeniyken, buna bir örneğim. evet.
sürekli yazım hatası yapan yazar fobisidir, ulan yine mi uyarı geldi yoksam diye korkaraktan fare ilerletilir, el hafif titrer, mesaj açılırken göze hafif bi seyirme gelir, mesaj eğer bi tebrik mesajıysa beş gün saklar silmez o mesaja bakar ara ara, abi kopardın ya ehehe mesajları pek alınmayan mesaj cinsidir çünkü.
o yazar benimdir efendim.sanki biri küfredecekmiş,bu nasıl entry lan diyecekmiş gibi gelir çok tedirgin olurum. *
lan bu sefer kesin şutlandık diyen yazardır.
''kesin biri sövmüştür lan'' diye düşünen yazardır.
(bkz: ayarı yedim aney)*
benimdir o. bak elim ayağım tutmuyor sinirden. böyle zangır zangır.
çok gariptir bunlar. tam anlamıyla tedirgin olurlar evet. bir de karşısındakini tedirgin eder bu tipler. ulan yazmasam mı acaba, gereksiz yere kıpraşmasın yüreciği gibisinden kişinin mesaj çekmeden önce kendisini sorgulamasına neden olurlar. olm sakin olun lan, bizi de geriyorsunuz.
garip yazar tipidir. hem kendini hemde karşısındakini gerksiz kasar.
eski sevgilisinin özel mesaj atma ihtimali yüzünden tedirgin oluyordur.
çaylak konumuna düşürülmekten korktuğu için mesaj kutusuna bakmakta tedirgin olan yazardır.
Giritli yorgo'dan gelirse siz de tedirgin olursunuz amk. Elim ayağım titriyor.

Ciddiyim.
sadece erkeklerden mesaj aldığımda başıma gelen durum. inançlarım gereği erkeklerle konuşmuyorum biliyorsunuz.

görür görmez tüylerim diken diken olur, hele bir de gülücüklü imoji falan varsa bilgisayarın fişini çeker camdan aşağı atarım.

oldu olacak kuytularda saklanıp öpüşelim amk. utanmıyorsunuz da.
kızsa ayaklarımı birbirine vurarak alkış tutuyorum sevinçten.

erkekse tabi, inançlarım gereği muhatap olmuyorum biliyorsunuz.
bir boklar yediğinin farkında olan yazardır.
kesin küfürdür diyip bildirime bile tıklamıyorum.
benimdir.
bir taneden bir şey olmuyor da 4-5 tane aynı anda mesaj aldığımda ensemde biri nefes alıyormuş gibi hissediyorum.
demirden korkuyorsan, trene binmeyeceksin,mesajdan korkuyorsan sözlüğe gelmeyeceksin diye düşünmesi gereken tiptir *
Tedirginlik yok. Posta koyuyorum genelde.

Otorite bende. Swh.
Biz mutlu olanlardanız.
korkuyorsa özel mesajı kapatmak kendi tasarrufudur. kapatmıyor da tedirginse doktora görünsündür.