bugün

birçok kez konusu gündeme gelmiş fakat bazı sol gruplar tarafından konu hep başka yönlere kaydırılmıştır. öncellikle kabul edelim türk solu pkk tarafından sömürülmekte ve türk gençlerini üniversitelerde zehirlemektedir. bunun sonucunda bugün kahraman ordumuza karşı savaşan mlkp ve sokaklarda terör estiren dhkp-c gibi terörist gruplar türemektedir. bu tarz yapılanmalardan defalarca kez konuşuldu tartışıldı fakat sonucu hep sizin giremeyeceğiniz yerledeki insanı eleştiremezsin cevabı oldu. bu cevabı verenler ise türk öğrenciler. evet belki giremedik o üniversitelere onlar kadar da zeki değiliz ama bu onların terör yandaşı olduğunu değiştirmez. terörist sırf zeki diye korunamaz çünkü o yarın öbür gün bizim karşımızda saf alacak. bak apo'ya istanbul hukuk ve ankara siyasal mezunu bir şahıs bugün ise 5000 üzeri şehit verdiğimiz kalleş bir terör örgütü lideri. halkımızın en çokta gençliğimizin bu türk gruplara ve düşüncelere ödün vermemesi lazım. bir bilinç oluşturulmalı ve üniversiteler bunlardan arındırılmalı. artık eğitim yuvalarında pkk marşı dinlemek istemiyoruz. türk solu artık türkleri ve türkiyeyi temsil etmeli. kürtçülük yapmamalı.
fırat çakıroğlu, kendi üniversitesini bu sözde öğrenci kılıklı teröristlerden kurtarmak için canını feda etti. başka üniversitelerin de bu teröristlerden kurtulması için 150 tane fırat mı gerekli acaba?
yeri geldi okulumda terör örgütü propagandaları yapıldı; yeri geldi taşlı, sopalı, döner bıçaklı kavgalar edildi. Zarar görenler, yaralananlar oldu. Şuraya bağlayacağım; bu tarz eylemlerde bulunanlar yeni rektörün gelmesiyle okuldan uzaklaştırıldı, son senelerde bir sorun yaşamadım. Sonuç olarak en azından kendi okulum adına söyleyebilirim ki; zeka seviyesi gözetilmeksizin bunlara bir takım önlemler alınıyor.
Evet bu konuda katılıyorum.
Akraba demeye utandığım, babamın kuzeni de hdp'den milletvekili idi.

Kadınla her denk geldiğimizde beni okuduğum üniversitedeki pkk sempatizanlarıyla tanıştırmaya çalışıyordu amk.

Okula mı gidiyorum, milletin salak saçma kürdistan zırvalıklarını dinlemeye mi diye laf arasında söylemiştim ama düşüncemi anlamaya idraki yetmemişti sanırım.

Beni tanıyan herkes yaşı kaç olursa olsun benden çekinir, yapmayacağımı düşündükleri hiçbir şeyi talep etmezler.

Bu hevale de yedi sülalenin yanında haddini bildirince uzak durmuştu ancak. illa aşağılanmak istiyor bazısı.