bugün

günümüz türkçesinde gerçek anlamının dışında da kullanılabilen ancak asıl anlamıyla ilk birleşme öncesi motoru ısıtma eylemi olarak tanımlanabilecek hadise..
(bkz: ısınma turları)
kanımca insanın kendini kaybetmesi gereken bir durum için oldukça ciddi bir tanımlamadır.sevişmenin önü arkası olmamalıdır efendim.
(bkz: sevişmek)
türk erkeklerinin, malum olay öncesi soyunmakla geçirdikleri süredir. beş on saniye falan tutar.*
UMUHANEDE ASIL YEMEĞi * BEKLERKEN VERiLEN APERATiF * OLABiLiR. BEN GiTMEDiM BiLEMEM.
on adet sevişme. ne dokuz ne on bir, tamı tamına on. arabada beş evde on.
(#76370)
(bkz: ön muhasebe) *
uzun olması önemlidir.
(bkz: iş başvurusu)
cinsel ilişki öncesinde, hazırlık aşaması hareketlerine denir.
tahrik hissini en üst noktalara kadar çıkartır.
kadınlar erkeklere nazaran daha zor uyarıldıklarından, kadınlar açısından çok önemlidir.
genellikle dudak - dil temasları ve okşamayla geçer.
zevklidir, güzeldir...
kadın akşam gerdeğe girecektir, kuması gelir ve genç kızla şu diyalog yaşanır:
+sen ön sevişme nedir bilir misin?
-bilmem ki.
+hmm, iyi çünkü evleneceğin adam da bilmiyor.
(bkz: erken boşalma)
almanlarda;
60 dakika ön sevişme, 60 dakika sevişme

ingilizlerde;
90 dakika ön sevişme, 30 dakika sevişme

türklerde;
115 dakika ikna etme çabası, 5 dakika sevişme... şeklinde olan aşk/mekş silsilesi.
ön sevişme, erkeklerden daha çok, kadınlar için gereklidir.
eğer bir odadan, ne kadar az ses geliyorsa, orda ön sevişme süresi o kadar uzundur.
es geçildiği zaman o sevişmeyi "son sevişme" haline getiren başlangıç safhası.
rakamlı ifade edilirse; (bkz: 10 sevişme)
tecavüzcü coşkun ekolunden gelenlerin bihaber oldukları,nuri alço ekolunun sıkı takipçilerinin ise ilmini yazdıkları,seks öncesi ısınma turu.
genelevde çalışan bir kadına asla teklif edilmemesi gereken davranışlar bütünü. * * *
adettendir.*
(bkz: test sürüşü)
(bkz: aperitif)
(bkz: iştah açıcılar) *
formalite icabı yapılırsa ilişki isteğini azaltandır. ayrıca özlenen sevgiliyle oldukça uzun sürmesi muhtemeldir efenim.