bugün

çocuklarını büyük bir çocukluk klasiğinden mahrum bırakan sorumsuz anne babadır. babama minnettarım bu konuda. dişlerimle tavla oynamıştı mübarek.
dizini dövendir.
çocuk sevgisi olan laik ailelerdir.
yobaz değildir.
Zamanında babasından gereksız yere çok dayak yediğinden o dayağın çocuk üzerinde nasıl bir psikolojik yıkım yaptığını bilen ebeveyndir.
hangimiz dayak yemedik, çılgınlar gibi?
çocuğunu dövmeyen denilerek haksızlığa uğradığını düşündüğüm grup. çocuğunu dövmeyen ebeveyn yoktur, çocuğunu dövemeyen ebeveyn vardır. kıyılır mı lan o çocuğa?
Çocuğuna onun sahibiymiş gibi davranmayan, saygı duyan ebeveyndir.
aklı yoktur.

Çocuğu dövmezsen Yarın laf dinlemez biri olur çıkar.
Aptal çocuğu olanların hafif olsa da dövmesi gerek çocuğunu çünkü çocuk bildiğin çomar yavrusu.
Valla ben dövmüyorum ama nerede nasıl davranması gerektiğini öğrettim iyice .ama böyle başlık sıçıp sağa sola akıl verecek bi dingil olsaydı çocuğum sanırım döverdim bende.
Çocuğuna gerekli eğitimi ve terbiyeyi veremeyen ebeveyndir. Çocuk büyüyünce hiçbir ebeveynini siklemez.
çocuğunun canını yakarak terbiye veremiyeceğini bilen, onun küçücük dünyasını yıkmayan, ona travma yaşatmayan, eğriyi doğruyu anlatarak, bizzat uygulayarak öğreten bilinçli ebeveyndir. Kurtuluşumuzdur.
Cocugu ne dovecegim ulan yoldan birini cevirir ondan alirim sinirimi.

Siddet suctur, isbu entry saka amaci tasir.