bugün

Vurduruyordur. Al mk.
Güvenmeyi bilin dostlar, çok güzel oluyor.
Oh be cok rahatım cunku yok.
Sevgilinin başkasına vurdurduğu anlamına gelir.
ergen irisi ya da bizatihi ergenseniz whatsapp'da çevrimiçi olup yazmaması ile birlikte hayatta yaşayabileceğiniz en büyük problemmiş gibi davranmanız olağandır.

merak vs. diyenler olmuş, sanki rakka'da bakkal işletiyor amk. gün boyu sıkıcı uğraşlarla günü dolduran insanlarız ne gelebilir en fazla başınıza?

herkesin kendi hayatı, kendi uğraşları, kendi işleri var.

gün olur yazacak-arayacak fırsatı olmaz. merak ederseniz arar durumu öğrenirsiniz.

ayrıca mesaj nedir?
ilk dört entryi okumama neden olmuştur. Bu muhabbet gerçek mi cidden yaşandı mı?

‘-Sevgilim mesaj atmıyo neden?
+Çünkü vurduruyor
-Asdhjsgjnhdafjbg’

Hahaha ne kadar da komik.
Biri sürekli sizi düşünüyorsa bu sevgi değil, saplantıdır ve bireyleşmesi için oldukça büyük sancılar vermesi gerekecektir. Hayatını yalnızca başka biriyle kurulan ilişkilenme üzerine inşa eden biri zavallıdır. Gün içinde akla gelse bile illa ki mesaj atılacak diye bir kaide yok. Sürekli iletişim halinde olmak, iletişim değildir, boş laf yapmaktır. Size sürekli ilgi gösteren biri varsa, o kişi zayıftır ve sağlam uğraşları yok demektir. Bunu düşünün.
Yaklaşık bir haftadır atmıyor. Çok kötüyüm be sözlük. Ona ihanet etmek aklımın ucundan bile geçmiyor. Beni bu belirsizliğin içine bırakıp gitti adeta.
Kesinlikle anlayış göstermemiz gereken, çok haklı sebeplerinin olabileceği durumdur. Belkide başkasıyla sevişiyordur olamaz mı olabilir tabi. Aynısı bizim de başımıza gelebilirdi. Anlayışlı olmak lazım.
Öncesinde yada sonrasında mantıklı bir açıklama alamadıysanız benden size bir bardak soğuk su.
Geçmiş olsun.
işi vardır.
herhangi bir sıkıntısı yoksa sorun yoktur atmayabilir. sağlık sorunu varsa yalnız kalmasına izin verilmemelidir. onun dışında onun da bir insan olduğu unutulmamalı. kişiye göre sıklığı değişebilir bazen kendi kendine düşünebilir, modu düşük olabilir vs.
fakat bunun genele yayıldığını düşünürsek bir problem olduğu muhtemeldir mesajlaşan çiftler için. konuşunuz, kendinizi de sorgulayınız onu sorgulamanın yanında. çünkü birini sevince onun bir gün varlığını hissetmese delirebiliyor insan.
yılmaz erdoğan'ın "sevgilim, yoksa sen sevgilim olmayabilir misin?" dizelerini hatırlatan durumdur.
Bir arkadaşımın başına şöyle bir şey gelmişti...
Kız arkadaşıyla tartışmışlar, kız da "bana birkaç gün yazma sakın" demiş. Arkadaşım 3 gün sonra artık dayanamamış yazmış. Kız da "bu kadar zaman yazmıyorsan daha da yazma bana" demiş.
Enteresan! Kız hem yazma diyor, adam yazmayınca da neden yazmadın diye ilişkiyi bitiriyor.
%1000 başkasıyla mesajlaşır. Yapan puşttur.
efemine erkek derdidir. lan olm manitan kafanı dikmiyor işte daha ne istiyorsun manyak herif. ha kız gidip başkalarıyla kırıştırıyorsa o da büyük orospudur.
ne dertler var yarabbi. sen koru.
seven, değer veren erkek için endişe vericidir? yoksa kıskançlık mıdır? belki sevgiline güvenmemezlik? biraz kişisel alan? bilemiyorum.
Arkadaş kim çıkartmış bu mesajlaşma işini? Keşke eski zamanlardaki gibi kalsaydı. iki satırını okumak için heyecanla bekleseydi sevgililer. Şimdiki gibi yine mi sen demeseydik.
işi vardır? Şaka şaka.
Tüm gün meşaz atmıyorsa bi sokuntu vardır.
Dürtün.
Olayları takan bir insansan eğer cidden çok sıkıntılı bir süreçtir.
sevgili olmayabilir.
artık en azından.

hazırlıklı olun, bu duruma siz de alışın.
ne güzel işte kim çekecek bik bik öten telefonu, cevap vermesen ayrı dert.
kimse 24 saat meşgul olmaz. olağan dışı bir durum yoksa pek de umursamıyordur.