bugün

kadınlardan korkma nedenidir. kıskançlık söz konusuysa kadınlar $eytandır.
kıskançlık demişken, kadınlar yaptığı her kıskançlığa mantıklı bir açıklama getirebilir. bu nedenle doğru olan bu durumda onlara karşı çıkmak değil, susmalarını beklemektir. *
bir kadın tarafından kıskanılmak kadar güzeli yoktur heralde.
fazla abartısı da kapana kısılmış hissi uyandırır ancak iki kadının bir erkek için ki o erkek sensen eğer birbirlerine meydan okumaları kadar çekici bir şey yoktur.
hem de ne kıskançlar. eften püften bombok şeyleri nasıl o kadar takabiliyolar hayret. kendilerini sokaktaki başka kadınlarla karşılaştırıp "ee bunun boyu kısa ben daha iyiyim" , "bunun bacakları iğrenç" , "onun memeleri daha büyük lanet olsun neyse" , "ya bak bugün topuklu giymedim topuklu giymiş poposu ne kadar dik ve güzel duruyo topuklarıda amma uzun yarın gidip bi ayakkabı almalıyım şöyle uzunca topuklu 15cm yok yok 20, 30 en iyisi" . bu sadece kendi aralarındaki kapışma erkeklerle olunca daha bi çekilmez oluyolar. ona niye baktın, öbürüne niye gülümsedin, 5 dakka oldu nerdesin, o arayan kim, bu aralar şu kızla pek samimisin gözümden kaçtı sanma, başın önde yürü, pipin niye oynuyo senin noluyo orda neyi izliyosun, kim o nerden çıktı vıdı vıdı vıdı. altı üstü 250 gram amcık vericek süründürüyo şerefsiz. pislik.
daha çok sevmelerinden ve hemcinslerinin ne olduklarını iyi bilmelerindendir.
kadınlar mantıklı mantıksız herşeyi kıskanabilirler.
bir kadın kıskanıyorsa eğer kesinlikle bir pislik sezmiş, kafasında bir kuşku uyanmış demektir.
arkadaş Türk kadını kıskanır. genel özelliğidir bu Türk kadının ve çoğu zamanda haklıdır. aşırıya kaçmasıda ilgi beklediğini gösterir.
Kadınlar diye bi genelleme yapılamaz ancak seven insanlar aşırı kıskanç olur bu erkek ve kadın içinde geçerlidir eğer biri sevmiyosa kadın erkek fark etmez kıskanmazlar kıskanmak sevmenin yan etkisidir.
güven denen olgunun beyninde vuku bulamamasıdır.
hemcinslerinin ne mal olduğunu bilmesindendir. isterseniz maymuna benzeyin.
çogu kadının genel sorunudur.

(bkz: Allah belamı bana kıskançlığı fazla yükleyerek vermiştir belki)
Kadınların doyumsuz ve egoist olmalarından kaynaklaniyor.