bugün

entry'ler (6)

türkiye nin en yaşanabilir ilçesi

Bir zamanlar bulunduğum yer, Antalya-Muratpaşa'dır.

mercimek kadar beynin var diyen kız sevgili

"En azından var" diyerek (bkz. ilkokul 3.sınıf kapak sokma lafları. com) kurtulabileceğiniz durumdur.

antalyaspor

Anlam veremediğim kişilerdir, ne yaptıklarını anlamam fakat genellikle kendilerini "tribüncü" olarak adlandırıyorlar. Maçlarda holiganlık yaparlar galiba.

geometriden soğumak

Görsel/Uzamsal zekası gelişmemiş olanlarda görülen durumdur(bkz. ben) genellikle(?) cebirsel işlemleri daha çok severler sınavlarda cebirden 100 alabilirler ama iş geometriye gelince 20 soruda 8 yanlış bile çıkarırlar(bkz. 2015 2. teog, matematikden çok geometri sorulmuştur)

fakat biraz çalışmayla her ne kadar da kişi geometriyi sevmese, problemleri çözebilir

antalya

Her şeyi güzel olan bir şehir. istanbul'un kadar popüler değil fakat istanbul'dan daha güzel olan bir şehir. Ziyaret edilmesi gereken şehir, saygılar efendim.

antalya gazi anadolu lisesi

Etek yasağı gelen okul değildir kendileri, bahsedilen okulda bulunuyorum. Etek yasağı yanlış hatırlamıyorsam kepezde bir anadolu lisesinin öğrencilerine gelmişti.

Güzel lisedir efenim kendileri, öğretmenler hoşgörülüdür laikdir.

Teog'a girecek olan varsa tercih listenize yazabilirsiniz okulu gönül rahatlığıyla, buradan Şevket hocaya selamlar.