entry'ler (11)

cipralex

hayatımı değiştiren yeni nesil bir antidepresan dir.3 yıl kullandım ve bu süre içinde sanki başka bir kişilik edindim; sinerlenmeyen , hiçbirseyi sallamayan vs.

antidepresan alarak sevişmek

En büyük yan etkileri bosalamama, zevk alamama dir.

antideprasan bırakma sürecinde çıkan durumlar

Agresif olursunuz hiç tahammüllunuz kalmaz, ani tepkiler verirsiniz hele birde yogun ve stresli dönemlerden geçiyorsaniz sakin bırakmayın. Ayrıca birden bırakırsanız çok ciddi yoksunluk sendromu cekersiniz.

çeşmealtı kızı

Yazın sahil kenarları güzel kızlar ile dolup tasar. Gece Hayatı daha sakin olmasına rağmen kız ayarlamak ,bir Bodrum'a göre, bir Marmaris'e gore daha rahattir çünkü cok kalabalik olmadigi icin dağa hızlı başlar tanismalar.

moss hotel

Bir bahçe ile çevrili açık havuz sunan Moss Hotel, Bodrum'un Ortakent bölgesinde yer alır. Bodrum 'a 15 km uzaklıktadır. Otelin yemekleri kokuyor, temizlik diye birşey zaten yok akşam yemekleri yiyemedigimiz için hergün Bodrum'a giderdik yemek için. Bence Hotel den daha çok bir pansiyon gibi hatta bu unvanı bilen haketmiyecek bir yer .Hayatımda gördüğüm en kötü Hotel'dir.

batum a gideceklere tavsiyeler

Batum, temiz, güzel, huzurlu bir şehir. Şahane yemekler, iyi plaj, iyi oteller var, ancak eğlence ve gece hayatı açısından çok şey vadetmiyor. Gece hayatı kulüplerde yüksek sesli müzik ve pahalı içeceklerden ibaret. Canlı müzik ve kalite açısından yetersizler.

Tarabua Beach Club, Privet Batumi Bae, Sector 26, Soho Lounge, Clup Discorium, Sublime Batumi, Pier Batumi Beach Club, Sheraton Batumi Hotel Night Club dans ve eğlence için uygun seçimler olabilir.

Gece kulüplerinin birçoğunda giriş ücreti olarak 10-15 Lari ödenmesi gerekiyor. Gece 23:00 sonrası kulüpler kalabalıklaşmaya başlıyor ve sabah 04.00’e kadar bir çoğu açık.

nilüfer turizm

Kurumsal ve müşteri odaklı bir turizm şirketidir. Bir zamanlar Edirne Istanbul arasında çok kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Eğer şehirler arası yolculuk yapacaksam tercih ettiğim tek şirkettir.

alacati

Alaçatı, izmir ili Çeşme ilçesinin küçük şirin bir beldesidir. Denize kıyısı olmayan belde, özelikle taş değirmenleri ile ünlüdür.2000 yılında buraya ilk kez gittiğimde çok sakin sessiz bir yerdi şimdi ise burjuva tatil merkezi olmuştur.

tuborg special

Sağlam biradir 3 tane içtim mi aşkların aklına gelir . Ayrıca Şeker yoktur içinde.

anı tur

02.08.2014 çıkışlı Bodrum turu için Ani turdan 4 gece konaklamali tur aldik, ve ilk alanlardaniz Mayıs ayı içinde hiç supe duymadan sati aldık. Fakat 2 farklı gruba ayrıldık ve bizlere bodrum Ortakent Moss otelde kalmak düştü 4 gece. Diğer grup gümbet rosetta otelde kalıyorlar. Bu nasıl bir ayrım !? Gümbet hem herkezi hem Otel güzel Booking oy oranı çok yüksek bizlerin oteli de Booking den oy oranı çok düşük. Ayrıca 1 gece kaldık yemekler yiyilmiyordu , temizlik çok zayıf tam anlamıyla herseyi ile çok kötü. Ayrıca konum olarakta çok kötü bir yer. Bu esitsizligin derhal giderilmesini ve gerekirse rotasyon yapılması gerekiyor. 3 gece daha kalmak istemiyorum moss otelde.
Sonuç olarak Anı tur bizleri mağdur etti

çeşmealtı

Çeşmealtı Evliya Çelebi'nin deyimiyle "yufka sulu liman".Türkiye'nin oksijeni en bol nemi ise en az olan sahillerinden biri.