bugün

entry'ler (24)

beşiktaş

Sevim koş! beşiktaş yine şerefli 3. olmuş.

askerlik zorunlu olmasa kimse gitmez

gitmemek için para bile veriyoruz.(ben onuda yapmadım) devlet bildigin mafya. istedikleri yapılmasa, para için mekanın yerine sana çöküyor.

galatasaray

15 sene önce bugün, avrupa kupalarında destan yazan türk takımı.Ezeli rakibinin sahasında şampıyonluk kupası kaldıran tek türk takımı. 4. yıldızı takıcak, ilk süperlig takımı. vsvsvs... Kisaca en büyük türk takımı diyelim bitsin.

yörelere göre küfürler

kıbrıs: Göttünün deliği.

ermeni soykırımının avrupa tarafından tanınması

Çanakkalede 100 binlerce insani öldüren ülkeler. Yıllar boyu Ermeni meselesini ülkemize karşı koz olarak kullanıyor. Papa soykirim dedi, yok aslında öyle demek istemedi de şöyle dedi. Obama bu sene diycek mi? demiycek mi ? Merkel bu sene demedi, ama seneye diyebilir hee... gibi sözleri yıllardır duyarız, hem türkleri hem ermenileri yıllardır, böyle avutup dururlar. Ben bunlari anlarımda bizim milletin bir kısmı anlamakta zorlanırım. ülkesinin aleyhine olan şeyleri havalı oluyor diye mi? Farklı oluyor diye mi ? Bilmem ama çok sever oldular.

evlenilmeyecek kadın burcu

Yıllarca ağzıma sıçtı. Tartışmasız akrep diyor ve susuyorum.

atatürk geri gelse söyleyeceği ilk cümle

ilk hedefiniz Ankara ileri!!! Derdi herhalde.

sözlük yazarlarının başarısızlıkları

TRT'ye dışardan 1 buçuk sene iş yapıp batmak.

samsunspor

Yeni ne bok çıkarsa bizim başımıza gelir. Puan silinme neymiş arkadaş ? 4 büyüklerin hepsinin borcu var.

cumhurbaşkanı erdoğan konuşuyor

Yine ne sallıyor acaba ? Ben ne zaman dinlesem bu adamı hep aynı metni okuyormuş gibi geliyor.

trt world

Kordinatörü gavur olan ilk trt kanalı. iyi iş yapıcaktır.

türk kızı

En boktani bile bir afrali bir tafralıdır ki sanarsın kleopatra.

eninde sonunda bir gün ölecek olmak

Eninde sonunda ölecek olan birisin. Bu dünyanın derdini çözmesine imkan yok. Sen neye kızdın bu kadar? Deyiver bakayım bana.”

yazarların aşık olduğu kişilerin adları

itiraf ediyorum ulan Handeydi. Ohh bir rahatladım ya lan kaç yıldır biyere yazamadıydım adını.

trt world

Trt belgesel ve world iyi işler çıkartıyor. Bu iki kanalda güzel işler izleyeceksiniz. Nerden mi biliyorum? Projeleri biz çekiyoruz...

hayatta en muhteşem ikili

Tabiki dedektif Rust Cohle (McConaughey) ve Martin Hart (Harrelson).

moda sahilindeki bok kokusu

Kızları güzel abi. Bokmuş mokmuş unutuyor insan. Derin nefes bile alabiliyorum.

kıbrıs vs istanbul

Tabiki Kıbrıs helede bu mevsimde Karpaz.

komünist parti

Sen ne güzel bir adamsın Fatih Mehmet Maçoğlu demek yeterlidir.

ordu giresun havaalanı

Trabzondan giresuna 45dk da, Samsundan da orduya 40dk gidebiliyorken ne gerek olduğunu anlamadığım bir proje.