bugün

entry'ler (127)

getir girişim sermayesi yatırım fonu

re-pie'ın en fazla öne çıkan gsyf'lerinden biri. bunda getir marka değerinin etkisi büyük tabii. uzun vadede değerlendirilmesi gereken yatırım araçlarından biri olabilir.

mutluluk

dominos bol malzemos, kola artı sufledir benim için.

binbin

Sürüşü keyifli. Çok aşırı hızlanmıyor, benim için tam kararında.

dries mertens

GS'ye gelmiş. hayırlı olsun.

sözlük yazarlarının itirafları

gerek yok gece gece.

para kazanmak

zor iştir para kazanmak. hele ki madenciler için.
Yerin altında, sıcak havada mücadele ederler ekmek parası için, Ülke ekonomisi için.

Peki değerleri bilinir mi ? asla. Erzincan'da iliç'te bulunan altın madenini kapattıranlar işsiz kalan madencilerin sorumlusudur.

zarar etmek

Yalan yanlış bilgiler, saçma sapan iddialar ile Kapatılan Erzincan iliç madeni ülke ekonomisinin zarar etmesini sağlıyor.
Kalkınma için, büyüme için madenler işletilmelidir.

browser oyunu

En iyi performans, En iyi grafikler için sağlam bir net hızınız olmalı.
TTnet ile oynayamıyordum, türknet gigafiber ile browser oyunlar harika bir hal aldı.

wifi

Türknet gigafiberle asla sorun yaşamıyorum.
Aynı anda 3 farklı makineden bağlanmama rağmen zerre yavaşlama olmadan bağlanabiliyorum.

yetenek vs çok çalışmak

2'si de önemli.

blutv vs netflix

her 2 platformu da severim güzel yayınlar var.
Ama her ikisi içinde TürkNet Gigafiber olmazsa olmaz. Donma istemezseniz TürkNet Gigafiberle bağlanın gerisi önemli değil. Yaslan izle.

film izlemek

Gigafiber ile keyfinize keyif katan olaydır. Donma, kopma gibi olaylardan sıkılıp film izlemekten bıktıysanız türknet gigafiber alanında tek.

çikolatayı memeye sürüp yalamak

oooo beybi :=)))

ilcan havhav sansürsüz

bravo alkışkıyorum özgüvenini amk :D

ücretsiz modem

TürkNet'in sunduğu bir hizmet daha, Fiber Altyapınız varsa kesinlikle öneririm benim gibi türnet gigafiber'e geçin, Ücretsiz modem de cabası.

gigafiber

aylık sadece 169 lira karşılığında kesintisiz mükemmel bir internet deneyimi yaşabilirsiniz.

fakirleşme

Bigo ve mico adlı uygulamalarda var bu olay.
Bir kaç özel şov göreceğim diye kadınlara paralar atılıyor Yetmiyor para kazanırım ümidi ile kumar oynanıyor, kredi kartları boşalıyor insanlar fakirleştikçe fakirleşiyor bu 2 rezil yerde.
Çok iğrenç yerler çok.

slovacko

Fb eler bunları çok rahat.

havuz

yüzmek lazım yaaa havalar sıcak........

beş parasız

Mico adlı uygulamayı indirdiğinizde olan olay maalesef. Eğlenmek için girdiğiniz bu yer hayatınızı karartan bir bok çukuru haline gelebilir.
Önce hediye altında paralar, ardından illegal kumarlar. Her türlü rezillikler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.