bugün

entry'ler (61)

hdpden operasyon açıklaması

Türkiyede ne kadar terör yanlısı varsa öldürülmelidir.

pkk sizi tükürüğüyle boğar

Türkiyede ne kadar terör yanlısı varsa öldürülmeli Çözüm basit o zaman sessiz sakin yaşarız.

kürt silahlı kuvvetlerinin büyük zaferi

Genelkurmay başkanınızda tecavüzcü Çocuk katili mi?

mhp nin akp ile koalisyon için şartları

Koalisyon falan olmaz erken seÇime gidilir.

hangi partiler koalisyon kuracak

hiçbir parti koalisyon kuramaz erken seçime gidilir.

çok net söylüyorum ülke kaosa sürükleniyor

koalisyon intihardır.

türbanlı kadınla evlenmek

ne kadar salakça bir başlık olmuş.

galatasaray lıların sokakta gerile gerile yürümei

fenerbahçe bu kafayla giderse daha çok yürürler.

hdp barajı geçemeyecek diye korkmak

korkmakta çok haklısınız, barajı geçebileceğini düşünmüyorum pkk ile olan işbirliğine son verirse ancak o zaman barajı geçebilir diye düşünüyorum.

1200 tl ye çalışacak insan bulamamak

kendi milyonlar kazanır çalışana para yok kendin biraz az kazansanda emekçiye parasını versen nolur ne kaybedersin diye haykırası geliyor insanın...

ermeni federasyonunun hdp yi desteklemesi

HDP KÜRTLERiN HAKKINI SAVUNMUYOR ÖĞRENiN ARTIK ŞU GERÇEĞi PKK YA DESTEK VEREN SOYSUZLAR BUNLAR...

burdur un gereksiz bir il olması

asgari ücretle perişanlık içinde büyükşehirlerde yaşayacağına burdurda yaşa kafan rahat olsun

not:burdurlu değilim

çerkeslerin aşırı çerkes milliyetçisi olması

çerkesleri başkalarıyla karıştırma saçma sapan başlıklar açma milleti boş yere yorma...

nerde yaşamak isterdiniz

sessiz, sakin, huzurlu
DATÇA

hdp ye oy veren tartışmasız pkk lıdır

çok güzel bir başlık açmışsın kardeşim başlık yüzde yüz doğrudur.

kızların evlenmek istedii erkek tipi

bütün gün evde izdivaç programı izlemek isteyen kızlar genelde seçici oluyor bunlar genelde eğitime karşıdır liseden sonra okumazlar zengin koca arayışlarına başlarlar bulanlar şanslıdır bulamayanlarda orta halli bir erkekle evlenir asla ona yardımcı olmak için çalışmayı düşünmezler evde kös kös oturur akşamda adamın kafasının içine ederler ot gibi hayatlarını sürdürür yaşlanır ölür giderler şu dünyada bir boka yaramazlar. Halbuki iş dünyasında o kadar başarılı idealist bayanlar var hiç mi örnek almıyorsunuz ?

hdp nin ibnelerden medet umması

dağdaki ibnelere destek verdiği sürece hdp de dolaylı olarak ibne oluyo...

pkk

allah belalarını versin nefret ediyorum pkk dan pkklılar şu ülkeden defolum gitsede rahat etsek.

cüneyt çakır ın yaşatmış olduğu gurur

helal olsun cüneyt çakır gurur duyduk.

bursa renault fabrikası nda isyan

patronlar ordaki işçilerin sırtından milyon dolarlar kazanırken o parayı neden paylaşmak istemezler işçilerin emeğinin karşılığını neden vermezler yazık o milyon dolarlar nerelerine sokuyolar acaba...