bugün

entry'ler (31)

yatak sohbetleri

Kaşar bir kadın ve gözü açılmamış masum bir Anadolu erkeği üzerine (Yaşanmamış bir hayat hikayesidir. Oyuncular ve isimler gerçek kişiler olmayıp telif hakkı uludağ sözlük yazarlarına aittir. Emeği geçen tüm yazarlara şimdiden teşekkürü borç biliriz.

Erkek - Çok heyecanlıyım sonunda hayallerim gerçek oldu sevdiğim kadını kollarımın arasına alacağım.
kadın - Bende...
Erkek -Nasıl yani?
K -Bende heyecanlıyım ,bende arasına alacağım.
E -Arasına almak! ha onu diyorsun, bende sandım, sende beni seviyor... neyse
K -sevmesem şuan seninle aynı yatakta birlikte olur muyum? (Gerçek niyet bu değildir)
E -O da doğru
K -Neyse... Hadi başlayalım
E -Tamam bana uyar
K -Hayır, dur... Önce ışığı söndür
E - ??? Ne ışığı? Hangi ışık? Sabah daha...
K -Şey canım ya kusura bakma ağız alışkanlığı.
E -Ağız alışkanlığı mı? ilk olacağım sanıyordum
K -ilksin tabi, özelsin benim için (bu gün için) bir anda çıktı ağzımdan bi filmde izlemiştim o sahne gözümün önüne geldi
E -Tamam o halde, başlayalım

der ve erkek üste çıkar, merdivenlerden yukarı doğru çıkarak, dubleks evin üst katındaki pimapen pencereyi kapatır, komşulara ses gitsin istememektedir. Bir battaniye alarak tekrar odaya döner.
bu sefer gerçekten üste çıkar ve olanlar olur, kadın büyük bir çığlık atar, çığlık atan kadınla, korkuyla geriye çekilip yana yatan erkek arasında sahte ama tatlı bir sohbet başlar...
-Çok canın yandı mı?
-Evet
-Biraz bekleyelim mi? ne dersin
-iyi olur
-Ya baksana, neyse boş ver. ama sormalıyım, şey nasıl desem sen...
-Evet söyle ben?
-Her yer daha bembeyaz da
-E ne olmuş Seviyorum beyaz koltuk ve yatak odası takımlarını ben
-Onu söylemiyorum, demek istediğim
-Ne peki?
-Ortalığı kana bulayamadım, kan gövdeyi götürmedi, kanımız yerde kaldı
-Kanınız yerde mi kaldı?
-Şey öyle demek istemedim. Karıştırdım ben bizim oralarda töre cinayetleri, kan davaları çoktur oradan aklımda kalmış o söz
-Anladım
-Çok anlayışlı bir kızsın
-Evet öyle söyler arkadaşlarım ama sen şunu diyorsun, benim kanımı soruyorsun
-evet onu diyorum neden olmadı?
-Ben küçükken der kekelemeye başlar sözcükler bir birine karışır kadının... ben, bisiklet, yokuş yukarı, düştüm ve koltuk diyerek ağlamaya başlar kadın... Kollarıyla kadınını saran Anadolu delikanlısı götü başı çıplak yataktan dışarı çıkar ve yürümeye başlar, Montunu(Giysi) askılıktan alıp gelerek kadının omuzlarını örter, korkma geçti, anlat hadi der... Kadın Sevdiği erkeğin gözlerinin içine bakarak gerçeği söyleyerek onun hayalindeki kızı öldürmek istemez ve Bir bisiklet kazası anlatmaya başlar.

yatak sohbetleri

Yeni tanıştığı bir insanla ilk defa bir yatağı paylaşacak olan insanın partnerini konuşarak olacaklara karşı uyardığı,( Sözlü ikna, yumuşatma vs ) hazırladığı bir nevi sözle yapılan ön sevişmedir. Karşı cinsle yatakta bir araya gelen insanın uyku, sevişme öncesi ya da sonrası durum değerlendirme sürecini kapsayan, uyumamak ya da sebep olduğu hayala kırıklığını konuşarak gidermek için açtığı sohbet türüdür. Evli çiftlerin günün ya da ilişkilerinin gidişatını değerlendirmesini yaptıkları sohbet şeklidir.

araba satanların yalanları

ihtiyaçtan satıyorum. Bir ipnenin masum bir vatandaş üzerinde (cinsel ihtiyaç) sekme ihtiyacını gidermesi, eski ve yıpranmış arabasını kakalama hazzını yaşayan birinin yüzündeki gülümseme şeklidir. Ufo gören masum köylü de ihtiyacını gideren adam o kadar psikopattır ki aldığı parayla gider sattığı arabanın aynı model ve rengini bulur onu satın alır. Aldığı yeni arabanında sağını solunu vurup boyattıktan sonra motoru ve lastikleri sekince yine ihtiyacı gelir ve bir ilan daha verir. iHTiYAÇTAN SATILIK ARABA

grev ile iş bırakmanın farkını bilmeyen memur

Lan böyleleri de bu ülkede memur olabiliyor ya, vay anasını dedirten insan tipidir.

26 tercih den öğretmen olarak atanmak

KPSS (Kamu Personelini Sekme Sınavı) sınavına girip Genel Yetenek-Genel Kültür sınavına ek olarak öğleden sonraki oturumda 120 Eğitim bilimleri sorusuyla cebelleştikten sonra KPSS P10 puan türünden öğretmen olmak için tercih yapan bir öğretmenin tercih listesinde en son işaretlediği, seçtiğim okullar gelmezse devlet nereye atarsa oraya gidip öğretmenlik yapmayı kabul ediyorum demesini yazılı olarak taahhüt alan yere 657 devlet memuru olarak atanmasıdır. Atanma haberinin verdiği sevinç ve mutluluk atandığı yere gidip okulunu ve çevre şartlarını gördüğünde giderek azalır ve zamanla kaybolur. Mına koy-um nereden işaretledim 26 yı dedirten sonuçları berbat olan atanma türüdür. Bakanın başka kadro ataması yapılmayacak demesinin ardından yeni bir öğretmen ataması yapmasıyla hayatı ve hayalleri kararan öğretmen duygusudur.

evlenme meraklısı kızlar

Amacı bir erkek bulup bir an önce dünya evine girmek olan, parmağına takacağı tek taş yüzüğün hayaliyle yaşayan 2 ayaklı, uzun saçlı insan tipidir. Hayalini kurduğu tek taş yüzüğü kendisine kimin hediye ettiği ya da manevi anlamı o kadar önemli olmamakla birlikte fiyatı, büyüklüğü, arkadaşlar arasında dikkat çekmesi bir yüzükte olmazsa olmaz beklentisidir. Yüzüğü kapan masum köylü gün geçtikçe hayatı ve eş olarak seçtiği insanı sorgulamaya başlar gerçek hayata döner. Evinin kadını, çocuklarının anası olur ev anne olmak fedakarlıktır. parmağındaki yüzüğü satar ve özüne döner. Yediği Yara bandı yanına kar kalır. keşke bu kadar acele etmeseydim der durur

insanlar ikiye ayrılır

insan her konuda ikiye ayrılır, düşüncelerinde bile... belden aşağı, belden yukarı en önemli 2 ayrım noktasıdır. ilk başta bir kadın görür ve belden yukarısına bakarak güzel olup olmadığıyla ilgilenir daha sonra o kadınla çıkma şansı yakalarsa dikkat noktası belden aşağı kayar, değerlendirme kriterleri değişir. Kadına 1 gece yarısı kadına yanaşır tepki olumlu olursa sorun yok ama kadının yaklaşımı olumsuz olursa çamura yatar, reddedildiğini saklar ve arkadaşları arasında götü başı ayrı oynar.

intihar etmeden önce dinlenecek şarkılar

Kim söylüyordu tam anımsayamadım. ama şöyle bir şeydi; Bu gece son. Biraz sonra... Bu çatıdan şimdi atlayacağım aşağıya, yere çarpım ebemi göreceğim. Gidip öte dünyada kendimi bulacağım. Mutlu ol, iyi bak cesedime, gözün arkamda kalmasın, çıplak atlamışsam eğer bir yaprak ört üstüme bana bakan olmasın... gerisi neydi diye düşünmeyin, falan filan nakarata gelmeden ağız üstü çakılırsınız zaten.

bir kızla evde başbaşa kalıp bir şey yapmamak

Mal ve çaresiz kalan bir erkeğin sevgili bulamamasının sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Sevgili bulamayan esas oğlanın evine es kaza gelen normal kız arkadaşını bile becerme isteğidir. Kız açısından sakıncalı, erkek açısından acınası bir durumdur.

iki ucu boklu deynek

Karşılaştığın olumsuz bir hal, durum ya da olay karşısında her ne olursa olsun az da olsa zarar görmektir. Mevcut 2 seçenek arasından hangisini seçersen seç, seçimlerde zararlı çıkmaktır.

laf olsun diye yazmak

Konuyla ilgisi olmadığı halde bir şeyler kaleme almaktır. Laf kalabalığı yaparak boşa zaman geçirip kalem ucu tüketmektir.

garsondan üşüdüğü için şal isteyen erkek

Evde battaniye tarzında bir şey olmadığı için cafe çıkışında bu ihtiyacı oturduğu mekandan karşılamayı kafasına koymuş er kişidir.

sevgilisini hayatının merkezine koyan erkek

Hayatın merkezinin neresi olduğunu bilen erkektir.

dikkat bebek var

LPG li araçlarda arkadan gelen sürücüyü uyarıcı nitelik taşıyan ve araçta Dikkat tüp bebek var yazısının en ilkel hali.

kavgaya giderken dinlenilecek şarkılar

ismail YK dan SON DEFA BEBEĞiM. her kavga düşünüldüğü gibi sonuçlanmaya bilir. Ne demişler El ( yabancı kişi) yumruğunu yemeyen, kendi yumruğunu bir şey sanırmış.

vizeye final konularını da dahil eden hoca

1. sınıf öğrencilerine 4. sınıf konularını anlatmaktan zevk alan, sonrasında ise anlamadığınız bir yer varsa sorun diye ekleyen mal bir hocanın içinde yaşadığı ruh halinin sınavlara yansımış şeklidir.

çocukken yapılan salaklıklar

Çocukken oyun diye oynadığın ve ancak büyüdüğün zaman anlayabileceğin Doktorculuk oyununun hakkını verememek.

oğlum bak git

Biraz sonra kafaya inecek olan sopayı haber veren ergene yapılmış olan son uyarı sesidir.

girilen entry sonrası özel mesaj almak

Numarasını göstermek istemeyen kişinin özel arama sına cevap verilmediği için, özel arama yapan kişiden gelen telefonu açsana benim anla diye gelen mesajdır özel mesaj.

sabahtan akşama kadar mala vurmak

Sabah akşam birlikte olduğu ve bir zaman kendini aşık hissettiği kadınına ( mala )koyduğu yeni isimdir. Anlam KAYMASI 2. Bu sözcük sadece cinsellik olarak değil fiziki eylem olarak da bazı öğretmenler tarafından sınıftaki geri zekalı öğrencileri için sıklıkla kullanılır. Eşek sudan gelene kadar dövmek (dayak yemek) le eş değerdir.