bugün

entry'ler (12)

30 yaşına gelip anne babasıyla yaşayan tip

uzak durduğum kişilerdir.

söylediği 100 şeyin 99 u yalan olan insan

100 insandan 99'u yalan söyler olarak düzeltmek istediğim iddia.

akp lileri eğitip topluma kazandırmak

önce din kültürü ve ahlak bilgisi dersinden başlanmalıdır. zira en büyük sorun ordadır.

45 kilo olduğu halde çok kilo aldım diyen kız

böyle biri yoktur. yağları taşanların uydurmasıdır. hırsını böyle çıkarırlar zayıf hanımlardan.

kız sokmanın cezası 7000 tl olan apartman

kadınlarla dolu ve artık daha fazla kadın istemeyen sadece erkeklerin alındığı fantastik bir apartman hayal etmek istiyorum.

ing de üretilen maskenin koronavirüsü öldürmesi

Türkiye'de çoğu insanımızın kollarına çok yakışacaktır.

alaattin çakıcı nın kılıçdaroğlu nu tehdit etmesi

türkiye kara düzen devletidir buna göre gereği yapılacaktır.

netflixte mastürbasyon yapan türk gençliği

doğru sinanla meryem evlenmeli ama meryemin yengesine yanlamalıydı.

türbanlıların çok makyaj yapması

insanoğlu fark edilmek ister ve bu asla değişmez.

corona virüs yasaklarına karşı çıkmak

pozitif olduğu halde sahip olduğu şirkete gelen patron kadar yasak delmeyi seven yoktur herhalde.

asker üniformasına bayılan kızlar

emir altında kılını kıpırdatamayan, izinsiz tuvalete bile gidemeyen üniformalı canımı sıkar.

giresunlu olmak

babamın giresunlu olması ancak istanbulda yaşama kararından dolayı uzun yıllar gitmediğim, ailem 3 yıl önce oraya taşınıp ben istanbulda kaldıktan sonra sık sık gittiğim yer. oralı olduğumu iddia edemem yani. halbuki gücede soyadımı çok eski mezar taşlarında bile görüyorum oldukça geniş bi aileye sahibim. orada yaşamak gençler için hiç kolay değil. iş imkanı yok çoğu trabzon'a kaçıyor iş için ya da memur olmaya çalışıyor. gezip şöyle bir aile ziyareti yapmak için ya da emekliler için ise harika bir yer. doğası henüz bozulmamış. gerçekten her yer yemyeşil. 1 hafta kalmak bile terapi gibi geliyor.
yaylalara gidince biraz üzülebilirsiniz çok fazla çirkin yapı var çünkü. beyleri hiç fena değil.
seviyorum Giresun'u ama orada yaşayamam çünkü Istanbul'da doğdum ve büyüdüm bir kere.