bugün

siyasal islamcılardan yine fantastik bir beyanat, ama fiyatın 7000 tl olmasıda çok iyi, hiç istemiyor aslında ama yinede uzlaşılacak bir rakam veriyor *

görsel
iplenmeyecek cezadır. yasal hiçbir dayanağı yoktur.
Hiç bir yasal dayanağı yoktur. Akıllı biri çıkıp apartmana kız getirse bunlarda ceza kesmeye kalksa, salaklardan eşşek yüküyle tazminat kopartır.
erkeğin erkeği siktiği günah kokan apartmanlar serbest mi?
Hassiktirsin. Nasıl alacakmış zorla mı? Yağma suçundan adamın anasını sikerler ağlanınız olmaz...
Kızın altı çizilerek özellikle belirtilmiş, ibneler apartmanı herhalde.
O nasıl bir ilan. Dışarıdan yiyecek içecek kabul etmeyen müessese ilanı gibi amk.
Benim kıvrak zekam sayesinde işe yaramayacaktır.

Çünkü genelde kızlar beni sokar.

Evet.
Muzır birinin apartmana şakasıdır.Öyle kural mı olur.
twitter hesabına baksan muhtemelen bol bol liseli, türbanlı, pasif takip eden bi lavuğun astığı yazı. hiç sekmez böylelerinde.

bunda suç yok, bununla aynı fikirde olmayıp da o a4 kağıdını dürüp adamın götüne sokmayan kişilerde suç var.

sizi bir, size bu yazıyı asmaya imkan ve cesaret verenleri iki.
Arı mı bu soksun.
Apartman yöneticisi, karikatürdeki dayıya benziyor olmalı!
görsel
" arılar yazar olsa açacakları başlıklar " dandır.
Adama sorarlar;

"senin sıfatın ne? Nasıl ceza kesebiliyorsun?"
Yani diyor ki din bezirganımız, ya da amguardımız hatta namus bekçimiz, 7000 tl veren anamı bile sikse sesim çıkmaz diyor.
bu apartman kıtalar arası nakliye yapan kuru yük gemisi midir? bahanesi ne olursa olsun derken * engizisyon dönemi cezalarını andıran cezadır.
Yönetim, ekonomik krizde kendisine yeni bir gelir kaynağı aramaktadır ve olaylar gelişir.
Yönetim p.i.m.p grup a.ş.
Apartman olduğunu düşündüğünüz yerin erkek öğrenci yurdu olma ihtimali hiç mi yok?
güldüren cezadır. hiçbir yasal dayanağı da yoktur. kimse kimseden öyle kolay kolay yedi bin lira alamaz. sırf göz dağı vermek için uydurulmuş bir cezadır.
kadınlarla dolu ve artık daha fazla kadın istemeyen sadece erkeklerin alındığı fantastik bir apartman hayal etmek istiyorum.