bugün

entry'ler (101)

atatürk ün dudak uçuklatan maaşı

Götünden uydur demi ulan ne salaksınız aq sırf ülkedeki yolsuzlukların üzerini örtmek(kendinizi kandırmak için) götünden kaynak esas alarak sallaya durun o zamanlar atatürkün bu kadar maaş aldığını söleyen arkadaş ya bilmiyor ya da bilmek istemiyor ancak o zamanlar yapılan fabrikaları saysam dudağın uçuklar aptal herif senin şimdi daha doğru düzgün yapamadığını savaştan yeni çıkmış ülke yaptı kayseri de olmayan bir şeyi yapıp uçak fabrikası kurdu. senin o taptığın padişahlarla atatürkü karıştırma...

bir türk olarak oyum hdp ye

Diktaya sinsi akp planlarına karşı acıda olsa tek çare

(bkz: seni yine başkan yaptırmayacağız)

uludağ sözlük te faşistlerin kökünü kazıyacağız

Yahu nereye kazıyosun @27 nin entrysine bi bak be arkadaş bölelerinin kökü kazınmaz çünkü bu adam bilgisizliğiyle siktir olup gitmek yerine kalıp böle aptal aptal liseli sözcüklerle kendisini göya(!) ifade eder geberene kadarda burda kalıp habire sözlükle anlamsız başlıklar açar sen boşver otur bi iki bişi karala hala senin gibileri vardır elbet.

ülkenin en büyük kamburu

Kesinlikle ve kesinlikle mhpdir bu partinin ne vizyonu ne de misyonu var.

Dünyaya üç dereceden bakan bir başkana sahipler akpnin ekmeğine yağ sürmekte olan onun yerinede şöle ciddi bir sosyal demokrat parti olsa hiç de fena olmazdı.

milliyetçi hareket partisi

iki dakkaya kolayca satılabilecek. Kendini milliyetçi ilan edip "kahrolsun amerikan empriyalizmi" diyen milletvekilini partiden ihraç eden.

Akılsız, beyni, bilgisi dahi olmadan fikir yürütmeye çalışan basiretsiz bir genel başkana sahip.

Seçmen kitlesinin bilgi düzeyini hayata bakış açısını sölemek dahi istemiyorum zaten çünkü sözlüktede var bu arkadaşlar anlatılmaz kafaları yaşanır.

Akpnin en büyük yaltakçısıdır aslında, meclis başkanlığı seçiminde yaptıkları şey cidden ne akla ne de dimağa alınır cinsten.

Bu mhp zaten böle geldi böle de gidicek zamanında koalisyonda ağzı götüne kaçanlar şimdi onu ordan çıkarıp ötüyor yazık be size yazık.

(bkz: git köşede ölümü bekle la)

mhp ekibinin sözlüklere salça olması

Helal olsun be! Dedirdirten bir başlık olmuş. Gene akp trolleri hiç olmassa bir baltaya sap felan oluyolardı bu mhp li trollerden o da olmuyor hayattada bi sike yaramayan insan sürüsü arkadaş.

Ciddi anlamda sölediklerimi anlamamışsın sözlükte şöle düşünenler silinmeli gibi mantıksız bir yargı da bulunman hala sözlük kavramını içinde nası tanımladığını anlamak epey zor.

Bir sözlüğün ideolojisi olmaz çünkü bu sözlük formatına aykırı her türden insan vardır tekrar soruyorum sen otorite mi oluyosunda böle mantığa uçan tekme atarcasına bir başlık açıyorsun ben rahatsızım doğru sizin gibileri gördükçede oluyorum açtığınız başlıklar ortada.

Kesinlikle arkadaşlar yazılarımızla bilgimizle bu aptal liselileri bıktırabiliriz hadi parmaklarınıza kuvvet sözlük sözlük değil uzuvlarına sahip çıkamayan liseli kaynıyo.

pkklılar sözlükten silinsin

Zaten bu yazındanda anlaşılacağı üzre bıyıkları terlemekte olan heyecanlı bir arkadaşsın.

Sözlük ne çocuğum, sözlük ne demek evladım, sözlük nedir hiç bilir misin.

"Uludağ sözlük gibi milleyetçi bir ortamda..." Sen kimsin ki koca uludağ sözlüğün ideolojik yapısını bu şekilde lanse ediyosun.

Bizler pkk lı değiliz bizler sizin gibi kafatasçılara, cahillere, faşistlere karşı sözlüğü ayakta tutmaya çalışan yazarlarız.

Size kalsa sözlükte tamamen kürtlere küfredilsin. kürtleri ırksal bazda yaftalamayan herkesde terörist demi senin o küçük bakış açına ben nası bakıyosun hayata daha doğrusu nası bakıyosunuz.

Aptal herif sözlüğün ideolojisi mi olur herkes senin gibi mi düşüncek otorite sen misin de burda millete artistik yapıyosun yok silinmeliymişde olum aklınızı başınıza alın uludağ sözlüğü sizin gibi ülkücü liseli ergenlere bırakmayız çok istiyosanız barzoluklarınızı klaveye delikanlılığınızı yapacak bir forum var inci forum oraya gidebilirsiniz.

beni sevenler açık oylasın

(Bkz: bu neyin kafası arkadaşım)

kız kankasına bir kerecik bile hallenmemiş erkek

Burda her ne kadar reddedilmiş olsada genel olarak yapılır.
(bkz: yalan konuşmayın lütfen)

ne kadar satıcısınız

Satış konusu lise arkadaşlıkarı arasında mizah unsuru olarak görünsede üniversite arkadaşlıkları tanıştığın yaş itibariyle, samimiyet anlayşının farklı olması nedeniyle çokda hoş karşınlanmayabilir.

çaylak olmak için gerekenler

Uludağda çaylak olmak kadar zor bir şey yok sence şuan sözlük yazarları kuralları önemsiyo mu imlayı, yazım kurallarını geçtim random gülen var arkadaş.

ekşi veya inci sözlükten başlık çalmak

Hadi ekşiden çaldın, inciden çalma bari arkadaş uludağ sözlük kötü bir noktaya gidiyor herhalde 2 seneye inciyi ele geçirmiş olan liseli tayfa uludağada aynısını yapacak moderasyon böle giderse.

zalim077

(bkz: şimdi yavaşça o telefonu yere bırak)

oturup ciddi ciddi ygs lys ye çalışan insan

Tabi canım ne var ki fizikte matemaktikte o kadar insan salak ondan oturup çalışıyor nası bi muhakeme yeteneğin var senin çocuğum. Üniversite mezunu olmak kolay, önemli olan iyi bi üniversite peşinde koşabilmektir. Sen gününü gün ederken o adam çalışır en sonunda girer haccetepeye, gaziye, odtüye sen dicle üniversitesinde dağlara bakarsın o aşşaladığın adamda beytepede hatunlarla takılır.

zalim077

Hayatım boyunca en nefret ettiğim insan tipidir bu yazıyı yazma amacın kendisinin muhakeme yeteneğini geliştirmek.

Bu davranışlarını yaşıyla ilişkilendirmek çok doğru bi tavır değil. Bu gibi insanlar ciddiyetten uzak nerde nasıl davranacığını bilemeyen bu şekildede ilgi çekmeye çalışan arkadaşlardır. Şu sözlük ortamında bile yurkardaki entrysinden ve nickindende belli olduğu üzre sözlük platformuna da bunu yansıtıyor.

Ve en kötüsüde bu gibi insanlar ciddiyetten uzak olmalarının kendilerinin eğlenceli olması ile doğru orantılı olacak şekilde zannetmeleri de ciddi anlamda can sıkıcı

Ha bunu sözlük platformunda yapması bu arkadaşın suçumu tabiki de hayır bu çeşit trollerde sözlük moderasyonu ilgilenmemekle beraber belirli bi otorite oturtamadı malesef.

zalim077

Ciddiye alınacak bir yazar değil muhtemelen. Sağolsun ekşi klonu olan sözlüğü bu gibi ergen arkadaşlar inci klonuna çevirdi. Bide böle yaparak eğlenceli zannediyor kendini yazık.

imkanınız olsa hangi dizide oynardınız

Tabi ki de aşk-ı memnu arkadaşım biraz realist olmak gerek.

Neyse şaka bi yana tabi ki behzatç de.

vatandaşın beni askere alın diye tsk ya başvurması

Şahsen enayiliktir bu askere gitmek isteyen arkadaşların samimiyetine güvenmiyorum. Hayatı counter zanneden mal sürüsüde denilebilir.

o kadar kolay asker olmak demi tabi bizde ki zihniyette askerlikde ne var al eline g-3 sıka sıka ilerle askerlik bu zannediliyor.

Ulan asker dediğin adam kondisyon bölge ve arazi bilgisi, silah becerisi; ve daha sayılamayacak kadar özelliği olması gereken eğitiminin zorlu olduğu bir olgudur ne kadar kolay lan askerlik!

(Bkz:ülkücü gençler heyecanlı)