bugün

pkk sempatizanlarından başlanacaksa tadından yenmeyecek olan kampanyadır. zira bu ülkede bebek katillerinden daha büyük faşist olduğunu zannetmiyorum.
sen önce dötüne tayt al.

(bkz: yav he he)

ayrıca kürt sempatizanı diye birşey olmaz. kürtler benim arkadaşım, dostum, herşeyim. sen şunu pkk sempatizanı deki tarafını bilelim.
yüce kürt milletine düşmanlık besleyen her ırk elbette bundan nasiplenecektir. faşistler kökünüz kazınacak.
Kesinlikle arkadaşlar yazılarımızla bilgimizle bu aptal liselileri bıktırabiliriz hadi parmaklarınıza kuvvet sözlük sözlük değil uzuvlarına sahip çıkamayan liseli kaynıyo.
Bir hewal deyişi.

Yavaş kazı toz olacak etraf.
Üstünü başını Silktirip git kürt faşisti seni.
ellerinde silah türkleri öldürerek soykırım yapan faşist ırkçılardan söz ediyorsak kök mök hepsini kazıyalım.
kendin kürt aşağı kürt yukarı diyeceksin. her boku yiyeceksin sonra türkler tüh kaka. komediye bak be.
doğru söyleyene faşist demek işte böyle bir şey. kazı bakalım aslan yürekli kalemşörüm kazı.
Ciddi anlamda sölediklerimi anlamamışsın sözlükte şöle düşünenler silinmeli gibi mantıksız bir yargı da bulunman hala sözlük kavramını içinde nası tanımladığını anlamak epey zor.

Bir sözlüğün ideolojisi olmaz çünkü bu sözlük formatına aykırı her türden insan vardır tekrar soruyorum sen otorite mi oluyosunda böle mantığa uçan tekme atarcasına bir başlık açıyorsun ben rahatsızım doğru sizin gibileri gördükçede oluyorum açtığınız başlıklar ortada.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
millete fasist diyen mal da irkcilik yaparak fasistligin dik alasini yapmistir. bu kurtlerse zerre kadar akil yok. turkler turklugu savununca ya da oven birseyler soykeyince fasist oluyor ama kurtler kurtculuk yapinca fasist olmuyor. sizin mantiginiza sokayim esekci picler.
birlikte olup kavga etmeden ideoloji tartışmak varken neden birbirinizin kökünü kazıdığınızı anlayamadığım hede.
Türkiye Cumhuriyetinde türkün sözü çıkmayacakta kimin çıkacak mezopatamya faresi.
senin kökünü kazıdığın bir ülke bir ırk bir insan var mı lan kürt. sizin tarihiniz var mı lan?

neyse vurun bunun gibi kahpe kürtlere!

yaşasın kürtleri yok eden milliyetçi türkiye!
tüm faşistleri gaz odasına sokun bence "hümanist" ve "özgürlükçü" kardeşler.
medeniyetle henüz tanışan k*rt faşistlerin kökü kazınsın. siz yazar olmayın, b.kunu çıkarıyorsunuz.
Yahu nereye kazıyosun @27 nin entrysine bi bak be arkadaş bölelerinin kökü kazınmaz çünkü bu adam bilgisizliğiyle siktir olup gitmek yerine kalıp böle aptal aptal liseli sözcüklerle kendisini göya(!) ifade eder geberene kadarda burda kalıp habire sözlükle anlamsız başlıklar açar sen boşver otur bi iki bişi karala hala senin gibileri vardır elbet.
Terörü ve terör örgütlerini alenen öven faşist terör sempatizanlarının kökü kazınsın evet diyerek katıldığım yazar beyanı. Hatta helal lan bizim aklımıza gelmemişti diye sırtına vurasım geldi.
komünistleride katılması gereken eylem.
(bkz: ay hadi inşallah)
ULUDAĞ OVASI BOZKURT YUVASI.

ŞiMDi HEP BERABER ERMENi , iSRAiL , AMERiKAN FAŞiSTLERiNi KAZIYALIM.
"Devletin başına devlet gelecek." Gerçek devlet her zaman için sosyalist devlettir. Ve sosyalizmi faşistlerden beklemek aptalcadir.
anan da böyle dediydi.
komünist, kürtçü maoist oluyorsa faşistte olacak elbet siz pkk derken demokrasi adam faşist atsız deyince suç!

aşın bunları artık aşın, burası sizin tapulu malınız mı diye sorarlar adama.

not: faşizme ve ırkçılığa sonuna kadar karşıyım lakin marksizme de karşıyım uzun yapmayacağım ben allah'ın bir kuluyum o kadar...
kazıyıp da kendi kendimizi mi eğleyelim?

iyi böyle iyi.

söylediklerinin çarpıp geri döneceği adamlar lazım.

aksi halde teletabi gibi birbirimizi yağlar dururuz.

kendimiz söyler kendimiz dinleriz.
güncel Önemli Başlıklar