bugün

entry'ler (34)

gecenin şarkısı

Pixel- where is mind ? .

evi fakir gösteren eşyalar

yan tarafı kirden,pasdan görünmeyen çamaşır makinası buna bazen buzdolabı da eslik edebilir.

güven

benim çok sevdiğim birine kaybettirdiğim geri de kazanamdığım bi duygu belki de bir daha kazanamayacağım. çok kişi içinde yalnız geçireceğim günlerimi belki de ama herşey bitmedi elimden geleni yapıcam geri kazanmak için ki hayatımın geri kalanı buna bağlı ya hep ya hiç.

kendimden nefret ediyorum

geçmişte yaptığım bir hatadan dolayı hem arkadas çevremi kaybettim hem de sevdiğim kızı. bu yüzden kendimden çok ama çok nefret ediyorum.

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

seni seviyorum.

türkiye de en çok izlenen belgeseller

deve güreşi.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

duman- yağmurun sabahında.

ayrılırken söylenecek en etkili cümle

her güzel şeyin sonu varmış hakikaten. bir daha görüşemicez, elini tutamıyacağım, yanında olamıyacağım ama sakın ağlama tamam mı gözüm arkada kalmasın bitanem, kendine iyi bak.

kabus görmek

şuan gözümde uyku bırakmayan şeydir. Gece gece sözlüğe girme sebebi. Bilinçaltım çok manyak ya babam içerde olduğu halde kapıyı dışardan kilitliyor rüya bu kadar değil ama gerisi çok saçma zaten.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum üniversitede kız arkadaşımın arkadaşına yavşadım biraz alkol biraz arkadaş çevresi biraz da ben sebeb oldum buna ama şükür ki beni affetti hala birlikteyiz umarım hiç bitmez.

evde yalnızken bağırarak söylenecek şarkılar

kıraç- ayşem.

sözlük yazarlarının aklına gelen ilk tekerleme

dağdan kestim kereste ... ler ile başlayıp sonu kavga ile biten tekerlemelerdir.

bir çırpıda akla gelen fizik formülleri

x=v.t. Çocukluktan beri kafama kazınan Yol formülü.

sözlük yazarlarının favori köpek cinsleri

golden retriver.

dünyanın en büyük yalanları

ben yakışıklıyım, alın size sahibinden tescilli yalan.

1 ytl ile yapilabilecekler

tek sigara ve bir bardak kola iyi gider.

sözlük yazarlarının cüzdanında bulunan şeyler

tek bir kişinin vesikalık fotoğrafı ve üniversiteye girdiğim yıl ki ygs sonuçları.

kızlara özgü davranışlar

hoşlandığı erkek en mal esprileri yapsada ağzı kulaklarından ayrılmaz.

fatihintakendisi

yazarlığın hakkını veren yazardır.

bedava olsa yazarların alacakları ilk şey

lamborghini gallardo.