kafamızdaki sınırlar

birilerinin yıllar oncesı once harıtalara sonra beyınlerimize veya once beyınlerimize sonra harıtalara cızdıgı allahın belası sınırlardı, her zaman korktu cunkı seytanın kopeklerı bir musluman bırlıgınden, hiçbir zaman hiçbir zalimin işine gelmedi bu.uzun zaman dılımlerine yayılmıs profosyonelce bır plan, bu planın kuklaları hep değişti, birilerini getirdiler birilerini goturduler ama plan hiç değişmedi, ey şeytanın eskerleri bu gun o sınırları çizmiş olmanız bu gun bir kaç tane bize ne surıyeden diye geveleyen salağın olması bu gun musluman kardeşini piç bir beşer duzenlemesi yuzunden boşverenlerin olması sıze muvaffak olduğunuzu gostermez, siz isteseniz de istemeseniz de allah dinini yeryuzune hakim kılacak ve bu zulumlerin bittiği insanlığımızıdan utanmayacagımız gunler gelecel! sınırlarınız tanımıyorum sizin lanet duzenlerinizi tanımıyorum ben bu ınsanlık ayıbına asla sessiz kalmıyacagım allah sizi malınızla mulkunuzle sılahlarınızla tanklarınızla yalanlarınızla dolanlarınızla yerin en dıbine batırsın!