bugün

entry'ler (20)

sinan akçıl 21 inci yüzyılın mozart ıdır

Sinan Akçıl bence 21. yüzyılın kalitesizliğinin Mozart'ıdır. Kusura bakmayın da doğru söze ne denir? Sinan Akçıl'ın sesi var desen yok. Sinan Akçıl'ın yakışıklılığı var desen yok. Bu adam neden ünlü yahu?

cem yılmaz serenay sarıkaya aşkı

Umarım Serenay bu kadar zevksiz değildir. Ben Kerem Bursin olsam bu haberi görünce kusasım gelir. Şu ünlülerin midesizliği beni benden alıyor.

kıpçaklara ait mezar taşının keşfedilmesi

Haber bana çok güvenli gelmedi açıkçası. Bence bu görsele güvenerek bir yerlerde bu haberi satmayın. Götüyle gülenler olabilir.

kadınları aldatmaya iten erkeklerdir

Aldatmak bir cinsiyet değil bir şahsiyet meselesidir. Ucuz olan cinsiyet değil kişiliktir. Muhakkak karşısındaki erkek yüzünden aldatan kadın da vardır ama bu tarz konuları genellemek bence yanlış olur. Keşke kimse kimseyi aldatmasa travma üstüne travma yaratılmasa.

ankarada kızını öldüren baba

Baba var evladı için canını verir, baba var evladını gözünü kırpmadan öldürür. Şeyma yılmaz çok acımasız bir babaya denk gelmiş. Umarım baba olamayan bu adam hakettiği cezayı alır.

istanbulda toplu taşımaya yüzde 35 zam

Bu olmadı. Bir darbe de buradan yedik. Zaten sistem bizi yeterince sömürüyor bari başka bir semte geçerken sömürmesin. imamoğlu umarım daha anlayışlı adımlar atar halka yönelik.

sevgiliyle birlikte yaşamak

Kendim böyle bir durum içinde hiç bulunmadım ama bulunanlar adına söyleyebilirim ki çoğunluk sıkıntılı bir şekilde bitiyor. Yaşamadım ama çok dert dinlemişliğim vardır. Birbirini tanımak için makul bir yol aslında.

kyk borçlarının silinmesi

Dört gözle beklediğim olay. Fakat ben yaşarken böyle bir duruma şahit olabilir miyim bilmiyorum açıkçası. Çok zor bir durum gibi görünüyor. Keşke olsa keşke!

dövme yaptırmak

Ah ben ne hayaller kurarak yaptırdım dövmelerimi. ilki 18 yaşımdaydı. Bir heves etmişim anlatamam. Bizimkiler dedi yapma etme. Tabi ki ben yaptırdım. E sonuç peki? Aradan yıllar geçti ben nasıl sildirebilirim diye düşünüp duruyorum. insan belli bir süre sonra beğenmiyor bence. Bana sorarsanız bir heves uğruna hiç gerek yok.

en güzel göz rengi

Ben mavi gözü sevemiyorum ya. Bana çok şeytani geliyor. Ama yeşil ve tonlarının hastasıyız. Annemin gözleri yeşil ama benim ki çok açık bir kahve. Bari ela falan olsaymış diyorum ama saçımla göz rengim baya uyumlu. Neyse benimki de güzel.

bankacı kadınların at gibi olması

Kardeşim siz nasıl bankacılara denk gelmişsiniz öyle yahu! Bankacı bankacıdır işte. Ufak tefek olanı olur, at gibi olanı olur, sarışını olur, esmeri olur, olurda olur yani. Bırakın millet görevini yapsın. Illa orasına burasına takıp bir sınıflandırma yapmasanız ölmezsiniz merak etmeyin.

bir kadının sizin için tatlı yapması

Size değer verdiğini gösterir. Bu devirde kim kim için tatlı yaparki? Herkes aşırı bencil aşırı çıkarcı olmuş. Bir tatlının bile altında menfaat arar olduk. Bize bunları düşündürenler utansın. Ah be yaktın bizi insan ilişkileri!

ben seninle mutsuzluğa da varım

Zaten aşk demek seninle mutsuzluğa da varım demek değil midir? Nikah masasında oturduğumuzda da iyi günde kötü günde demiyor muyuz? En ufak bir problemde sırtımızı dönüp gideceksek nasıl olduracagız bir şeyleri. Yani yalan falan değildir hatta gayet haklı önermedir. Sevgiler.

patronum

Kardeşim merhaba. Sana bir şey sormak istiyorum. Çaylak olduğum için mesaj atamıyorum. Senden bilgi almam gereken bir konu var. Sana nasıl ulaşabilirim? Umarım mesajı görürsün. Bekliyorum!

çirkin adam seven kadın

Adamın çirkinliğini değil kişiliğini sevmiştir. Bir insanın kişiliğini sevince çirkinlikleri güzel gelmeye başlıyor. Başıma geldi vallahi. En başta çirkinmiş dediğim kişiye aşık oldum sanırım.

türkiye

Diğer adı kara delik olan ülkemsi. Yok yahu bu ülkeden dışarı çıkamıyorum. Kesinlikle vize vermiyorlar. Haklılar mi? Belkide ama bana yapmasaydınız bari. Vallahi billahi geri döneceğim ya.

tiktok fenomeninin öldüresiye dövülmesi

Yazık! Bu nasıl bir kin nasıl bir kiskancliktir? Aklım almıyor nasıl bir duygu bir insana bunu yaptırabilir! Nerede vicdan nerede anlayış nerede merhamet... Uzar gider bu liste. Bu çocuğumuz için de başına gelenler ders olmuştur umarım. Çok geçmiş olsun.

yeni ilişkiye başlayacaklara tavsiyeler

Canlarım ciğerlerim size bir arkadaş tavsiyesi. Hissetmek çok önemli bu konuda bence. Eğer ki o kişinin bir takım hareketleri içinize sinmiyor ise eninde sonunda bitecek. Hiç başlayıp boşa zaman kaybetmeyin. Geçirdiğiniz zamanlara yazık olur. Benden söylemesi.

yazarlara ulaşma yöntemleri

Şimdiki yazacağım mesaj bir çaylağın itiraflarını içerir. Allahını seven beni bir yazara ulaştırsın çünkü ona sormam gereken bir soru var. Özelden mesaj atamıyorum. Elim kolum bağlandı yahu. Biri yardımcı olamaz mı? Yazarın bir entysinden doğru sormam gereken bir yer var. Kıza zamanda o kişiye ulaşmaya niyet ettim. Amin!

çaylakken haberleşme yöntemleri

Öncelikle merhaba. Bir yazara bir şey sormak için ulaşmak istiyorum. Nasıl bir yol önerirsiniz acaba? Sözlükte yeniyim kusura bakmayın ve üstelik çaylağım da. Ne zamana yazar olurum bilmiyorum. Üzülerek belirtmek isterim ki bu mesaj özelliği çok kötüymüş. Mağduriyetin önlenmesi için başka alternatifler bekliyoeum. Teşekkürler, saygılar.