bugün

entry'ler (57)

hamitelsabah

bazı zihinsel özürlü eziklerin liseli eşcinsel olmaya çalışmakla itham ettiği yazar. bunları sikine takıyor mu? elbette hayır...

edit: aynı zamanda sözlük formatını birilerinin g.tüne sokması gereken yazar.

izmir

ülkemdeki zihinsel özürlü malum kesimin kötülediği memleketimdir.

sevgilinin adını dövme yaptırmak

bildiğin mallıktır. yarın o gidecek yerine yenisi gelecek.

kürtler in cidden haksızlığa uğramış olması

bu haksızlığa uğradık diyen kürt canlıları bunu isbat etsin. ne eksikleri var? bilen bilir benim işim -özellikle- köy okulları ile. batıdan bahsediyorum bak kürt denen şey. sen ağlarken senin yaşadığın yerden gelen öğretmen batıya geldiği için pişman. bilmem anladın mı ne demek istediğimi?

akp nin düştüğü içler acısı durum

daha doğrusu akp'lilerin düştüğü içler acısı durumdur. çünkü bunlar çok dindar geçinip hırsızlığı savunan tiplerdir. gerekçeleri ise hep öncekilerdir, onlar çaldı allah diyen tayyip ve güttükleri neden çalmasındır... bu tayfaya göre tayyipten öncekiler ''dinsiz''di hep. öncekiler bu yüzden çaldılar ama bokunu yedikleri tayyip ''dindar'' ya, alnı secdeli ya o yüzden bu malların parasını çalsa da sorun yok. bunlar kendi hırsızlarını da savunur...

internete hayır demiyoruz güvenli internet diyoruz

başbakan dediyse kesin yalandır.

sobalı evde büyümüş efsane nesil

benim bu..

zulüm 1453 te başladı

1453 kime girdiyse ona rahatsızlık veren durumdur.
ediyşın: akpli değilim çok şükür.

sobalı evde büyümüş efsane nesil

dahil olduğum nesildir. hala da dahilim. sobayı beğenmeyen gitsin kendi bokuna elini uzatsın ısınır belki. soba gibisi yoktur. klima denen hava kurutucu illete karşın soba candır, kıştır, tasarruftur.

bu kürt denen kişiler ne şekilde haksızlığa uğramış acaba bilen yazsın... ne eksikleri varmış?

bu arada yazdıklarımdan rahatsız olacak moderasyon insanları olabilir. normaldir, doğaldır. bu moderasyon insanları bana bu hırsız kürtler yüzünden maaşımdan kesilen aylık ortalama 100 lirayı ödesin kimi korursa korusunlar.

bi' siktirsinler. ne haksızlığı. insan olmayı öğrensinler, hırsızlıktan vazgeçsin itler. ben bu itler yüzünden her ay açık verip maaşımdan bunların çaldığı kolileri ödemek zorunda mıyım? amk hırsızları... haram olsun hepsi...

edit: bazı hırsız orospu çocuklarının zoruna gitmiş yazdıklarım. siz hırsızsanız ve ben sizin yüzünüzden açık verip çaldıklarınızı maaşımdan ödüyorsam sesiniz çıkmasın amk evlatları. insan olun dediğim gibi.

edit 2: kürtler haksızlığa uğradı diyen itin geçmişini de ayrıca sikeyim.

bu kürt denen canlı türü ne zaman ve nasıl haksızlığa uğramış acaba? bilen cevap versin.

buna gerçekten inanan bi' siktirsin. yaptığım iş gereği çok yer geziyorum. özellikle batıda ''işgal'' etmedikleri bir yer yok. ne haksızlığı amk. kim kime haksızlık ediyor acaba? asimilasyon diyen şuursuzlara diyecek bir şey yok.
ulan amk hırsızları biz niye sadece sizin yaşadığınız bölgelerde dağıttığımız ürünlerde açık verip cepten para ödüyoruz?

akp li cehaleti

3 no'lu entry destek oldu. sağolsun...

akp li cehaleti

akpli ve cehalet sözcüklerini birlikte kullanmak baştan yanlış. eşanlamlı sözcükler çünkü. hangi akpli denen canlı türü herhangi bir konuda bilgi sahibi ki? hangi akpli emir gelmeden bir söz söyleyebiliyor? hangi akpli papağandan farklı davranabiliyor? hangi akpli kendine ait bir fikre sahip? çobanları ne derse ona uymayan kaç tane var bunlardan?

türkiye yi bekleyen kuraklık tehlikesi

çok barizdir. bu yıl kış çok kurak geçiyor.

nejat işler in yoğun bakımda olması

bize ne bundan?
ölürse ölür, yaşarsa yaşar bize ne ameke?

sigara içen erkeklerin vurdurduğu gerçeği

babası sigara içen bir gay tesbiti.

sagopa kajmer

(bkz: baytar) dır sagopa kajmer.