entry'ler (85)

kemal kılıçdaroğlu nun yüzde 40 lık oy hedefi

ilahi kemal bu güzel ülkemin bu akıllı seçmenini düşünmeden mi koydun bu hedefi.

top direğe çarpınca golün güzel sanılması

futbolcu vuruşuyla sınırları zorlayıp topu kaleye atmıştır.e daha ne olsun?
bahsi geçen vuruş kale içindense ona zaten güzel diyenin aklını seveyim.

9 mart 2011 tottenham ac milan maçı

harry redknapp'ın açıklamalarına bakılırsa bale'ın oynamayacağı kesin gibi.

türkiye futbol federasyonu

biz bu federasyonu da başarısız buluyoruz.neden? takımım x takımdan 2 maç daha fazla gündüz oynadığı için mi? filan yardımcı hakem hata yaptığında çıkıp onu savunacak açıklamayı yaptığı için mi?
verdiği kararla ligin dürüstlüğünü bozduğu için ankarasporu düşürdü.zamanında kanıtlanan şikeye sesini çıkarmayan başkanlar da gördük biz.
havuz sistemi düzenlendi.gelirler oldukça arttı.
bugün 9 maç da canlı yayınlanıyor süper ligde.
bugün 'herkes için futbol' adı altında belli bir yaşa gelmiş insanlar bu camianın içine girebiliyor.
ayrıca futbolda devrim olarak gördüğüm bir kararla akademi ligleri kuruldu.

10 mart 2011 starbucks bedava kahve olayı

haydi beleşçiler sıraya.

black swan

darren aronofsky'i ayakta alkışlıyorum.tek kelimeyle etkileyici

8 mart 2011 fc barcelona arsenal maçı

ilk golde iniestanın pasından çok fabregasın pasının konuşulması gerekir.

bernd schuster

kişilik olarak adamı sevmek mümkün değil.verdiği demeçler ortada.ama şu var ki adamın oturtmaya çalıştığı bir sistem var ve sonuna kadar arkasında durmalı Beşiktaş taraftarı.tabi bizim memleket tabelacı olduğu için bu zor.

24 şubat 2011 montepaschi siena efes pilsen maçı

bir kere şaşırt be Efes..hiç umudum yok

hıçkırığı geçirtmenin yolları

en iyi yöntem zıplamaktır.

24 şubat 2011 dinamo kiev beşiktaş maçı

keşke dynamo kiev teknik direktörü basın toplantısına çıkıp schuster'in wien deplasmanı öncesi yaptığı açıklamayı yapsa..ne de güzel olur.*

bjk nin kadrosu lig tarihinin en güçlü kadrosudur

takımdaki türk futbolcuları çıkarırsak doğru bir tespittir.zira takımdaki yerliler 2.lig topçusudur(toraman hariç).

5 mayıs 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı

trt uzatmaları geç başlattıgından ötürü ilk yarının sonuna 2 dk eklenip 1 dkda bitirilmiş gibi komik bir durum ortaya çıkmıştır.

5 mayıs 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı

trabzonun özellikle alanzinhonun şut sevdası yüzünden 0-0 giden maç.

ayrılalım diyen sevgiliye hmm ok bye demek

(bkz: yok artık lebron james)

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

dikkat çekmek için entryler yazar efendim kendisi.insanların kendisi hakkında bir kaç kelam bir şey yazması hoşuna gider,ilgi ister.gerçek hayatta bomboştur.sıkıntılıdır.

20 nisan 2010 inter milan fc barcelona maçı

jose mourinho'nun real madrid için en doğru seçim olacagının belli oldugu karşılaşma.

hüseyin göçek

altay-giresun maçındaki facia yönetiminden sonra atandıgı fenerbahçe-beşiktaş maçında da 2 tarafın da sinirlerini germiştir.

türkiye nin messi si serdar özkan dır

(bkz: türk futbolunun hali)

bursanın şampiyonluk için beşiktaş a muhtaç olması

bir altay'lı olarak tarihte bursaspor-istanbulspor maçıyla küme düştüğümüzü yeni öğrendiğim andır.araştırdım gene bulamadım.