bugün

entry'ler (24)

benzin big yellow taxi

Tropic adlı içeceği favorim olan ve duvarlarında da sevdiğim aktörlerin resimlerinin bulunduğu tercihim bir mekan.

burçlar

Tamamen yalandır, Richard Dawkins de yalan olduğunu kanıtlamıştır ufak bir test ile.

quentin tarantino

Filmlerinde kendisine de rol veren, gözünü para bürümüş sinemacılardan olmayan zekası ile öne çıkan saygıdeğer bir yönetmen abimizdir.

le parfume

Uzun ve farklı bir konusu olan gerçekten kokunun büyüsüne inandıran izlenmesi gereken filmlerden biridir.

nil erkoçlar

Kadınken güzel erkek olunca da yakışılı olabilen çok nadir insanlardandır.

24 saat açık olan üniversite kütüphaneleri

Nkü de olmayan bir sistemdir.

paranın satın alamayacağı şeyler

Paranın satın alamayacağı şeyler falan yoktur, bu fakirlerin kendilerini avutmak için söylediği bir yalandır.

mama

Son zamanlar da çıkan bir korku filmidir konusu klasik korku filmlerinden farksızdır , animasyon mu korku mu izliyorsun anlamıyorsun. Gitmeyi düşünen yada DVD alıp izlemeyi düşünen arkadaşlara şiddetle sakın diyorum boşa geçen 2 saatinize olur.

kısa bir elbise giyip sürekli çekiştiren kız

Evden çıkarken gayet rahattır, kendini hoş görür yalnız etrafında hödükler varsa ve onların bakışlarından rahatsız olmuşsa yapılacak bir hareketdir. Bu söylediğim özellikle Anadolu yakasında yaşıyorsanız sıklıkla kızların başına gelmektedir.

simit sarayı

Her ne kadar küçümsense de hemen hemen her semt de en az bir şubesi olan ve gün geçtikçe büyümeye de devam eden bir mekandır ayrıca Taksim, Beşiktaş ve Mecidiyeköy tarafındakiler ortam olarak pek de fena sayılmaz.

smirnoff

Smirnoff favori alkollü içeceğimdir, bayanlara en uygun içki türlerinden biri olduğunu düşünüyorum özellikle bol buz ile tüketilmelidir.

4a hizmet dökümü

Babamın sürekli takip ettiği tek internet sayfası.

14 şubat için kiralık sevgili aranıyor

Gerçekten böyle şeylerin olduğunu duydum ve şok oldum, sevgililer günü nedir ki ? ilk önce bunu düşünmelisiniz. Buna değecek mi ?

erkekleri çekici yapan detaylar

Omuzlar gerçi bu pek de ince bir detay değil ve kokusu.

devlet bahçeli

Siyasete renk katan kişiliktir.

eşcinsel

Türkiye de her ne kadar normal bir durum olarak algılanmasa da artık bunları aşmamız gerek, gerçekten eşcinsel yönde eğilimi olan insanlara sonsuz saygım var. Ne zaman insanların cinsel tercihlerini eleştirmeyi ve yargılamayı bırakırsak o zaman bizde bir adım atmış oluruz.

küfür kullanmak

Küfür kullanmak tamamen bir acziliktir, kendini ifade edemediğin anda başvurursun.

bir kadın hem başı açık hem müslüman olamaz

Ama başı kapalı insanları aldatan, yalan söyleyen ve dine uymayan çeşitli şeyleri yapan insanlardan müslüman olur yani öyle mi ?

biseksüel olmak

Biseksüellik kendini farklı göstermek için kullanılan bir araç olmamalıdır özellikle kadınlar için. Zaten eğer gerçek bir biseksüelseniz ulu orta her yerde ben biseksüelim diye gezmezsiniz, mümkün oldukça kendinize saklarsınız bu durumu.

türkçe düblajların filmi katletmesi

Türkçe dublaj izleceğime hiç izlemem aynı şey. Kesinlikle aynı duyguyu vermiyor ben adamın bitch demesini duymak istiyorum kahretsin demesini değil.