bugün

14 şubat sevgililer gününü yalnız geçirmeye alışmış bay - bayan cinslerinden birinin haykırışıdır.
(bkz: 14 şubat yalnızlar yalnızdır günü) *
artık akan yaşlar dursun. 14 şubat'ta yüzler gülsün. iktidar bu konuya el atsın.
(bkz: sahibinden az kullanılmış sevgili) *

(bkz: 364 gün sevgilisiz gezip 14 şubatı takan insan modeli)
(bkz: 14 subat icin kiralık jigolo)*
(bkz: 14 subat icin kiralik sevgili araniyor)
reel hayattan umudunu kesmiş sanal hayattan medet uman yazarın büyük haykırışları.
(bkz: allah belanı versin asuman)
(bkz: bir günlük sevgili).
(bkz: ikinci el sevgili).
(bkz: Kullan at sevgili) .
kiralik sevgili filmine benzer durumların yaşanmasının muhtemel olduğu ilan.
midemi bulandıran ilandır.
(bkz: http://www.sahibinden.com)
birini sevgililer günü için kiralamak kişinin kendisi için değil dışarıya gösteriş yapmak için zaman harcadığı boş bir uğraştır, sonuç vermez, kişi komik duruma düşebilir.
aşkın ve sevginin kitabında "kiralık" sözcüğü yoktur. bu sebepten hatalı bir ilandır. kiralık olan sevgili değildir. o, başka bir sözcükle ifade edilir.
sevigiliye rağbet olduğu için o gün piyasası tavan yapmış kişilerdir.. Aranan kuvvetle muhtemel kız soyundandır.. kızlar da bunu bildiğinden kendilerini ağırdan satıp fiyatı oldukça yükseltmeye çalışırlar.. nitekim büyük çoğunluğu önceden hazırlığını yapıp birini bulmuştur..
sahibinden satılık temiz sevgili,ihtiyaçtan dolayı satıyorum umarım ihtiyacı olan birine gider pazarlık payı yoktur
(bkz: gittigidiyor)
(bkz: 1 saat 100 dolar)
(bkz: serbest çağrışım)
kiralanan sevgili değildir aslında zamandır. parayla satın alınan farklı bir anıdır. heyecanlı da olabilir. hiç tanımadığın biriyle belli bir mesafede kalarak bir gun gecirmek. bir cok insanın yalan ilişkilerinin yanında çok ta doğru kalacak olan durum.
Çok saçmadır . Eğer gerçekten sevgi duyduğunuz bir kişiyle geçirmezseniz ne önemi vardır ki bu günün?
Yıllardır yalnız gecirdigim sevgililer günü için; 1 gun boyunca gezip dolasabilicegim fotograf cekilip facebooka koyabilicegim eger uygun gorurse beraber bircok eylemi gerceklestirebilecigim bir sevgili arıyorum. Ilgilenenler msj pls.
14 Şubat nedeni ile kiralık sevgili olunur. Güzel kelimeler, kıskanma ve sahiplenme ücrete tabidir. Müessesemizde kesinlikle trip yoktur. * *
Gerçekten böyle şeylerin olduğunu duydum ve şok oldum, sevgililer günü nedir ki ? ilk önce bunu düşünmelisiniz. Buna değecek mi ?
14 şubat'a sap gibi girmek istemeyen kişi arayışı.

Şansınıza tam da mevsimine denk geldi..

Eko paket:
- hediyeli (hediye ücretini alıcı öder)
- orta güzellik
- dolaşmalı
30 tl.

Normal paket:
- hediyeli (hediye ücretini alıcı öder)
- ortalamanın üzeri güzellik, saç rengi seçeneği
- dolaşmalı, öğlen yemeği yemeli (yemeği alıcı öder)
50 tl

Pro paket:
- hediyeli
- aşırı güzellik (öyle böyle değil)
- dolaşmalı, öğlen yemekli, akşam yemekli (yemeği alıcı öder)
- sinema, cafe vb. Yerlerde el ele tutuşma garantili
80 tl

Not: mür. Çay ocağı..
http://www.istanbul.net/

Harun abilerden de bol bol var, artık kısmetinize.*
14 şubatta hediyeme sevgili aranıyor.
http://galeri3.uludagsozl...e-kabul-edilir_225654.jpg
karıya gitmek istiyorum demenin kibar versiyonu olan durum.