bugün

entry'ler (10)

seks arkadaşlığı

karşılıklı etkilenme cinsellik bazlı da olsa olacağından o da aşka ciddi ilişkiye giden bir arkadaşlıktır. bu durum tecrübeyle sabittir.

halısahada tamam ben kaleye geçerim diyen adam

kötü oynayan adamdır. millet demeden geçeyim de karizmayı çizdirmeyelim bari kafasındaki kişidir.

kazakistan

avrupa şampiyonlarına nasıl katıldığını hala anlayamadığım ülkedir.

mustafa kemal mi mustafa kamal mı

kemal arapça kökenli bir isimdir. büyük ünlü uyumuna da uymaz. bu yüzden nüfus cüzdanına kamal yazdırılmıştır.

roger federer

çok gençken maçlarını izlediğim tenisçi. o zaman bir sunucunun bu adam 2-3 seneye tenisin bir numarası olacak demesini hatırlıyorum. 2-3 sene içinde zirveye çıkmıştı ve ben ister istemez adam harbiden haklı çıktı demiştim.

gora

lisede bir dönem aramızdaki şakalaşmaların yarısı bu filme göndermeliydi. tam bir efsanedir. mihenk taşıdır.

anne marie

Türkiye'ye gelmeden önce Cizreli Mehmet ile yaptığı düetle iyi bir PR çalışması yapmış kadın şarkıcıdır.

izmir denince akla gelen şeyler

insanında genel bir samimiyet ve kibarlık halinin oluşudur. sanki koca bir şehir aile gibi herkes birbirine karşı sanki kırk yıllık ahbap gibidir. belki de benim takıldığım muhitler öyledir sadece.

sümeyye kübra büşra rümeysa rabia fatmanur feyza

muhafazakar bir cemaate mensup kişilerin kızlarına verdikleri isimlerden en yaygın olanları.

neden para basıp dış borcumuzu ödemiyoruz

herkesin küçükken aklına gelen sorudur. ama büyüdükten sonra fazla para basmanın paranın değerini düşürdüğü hala öğrenilmediyse sıkıntı var demektir.