bugün

entry'ler (295)

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

öküzcan.

eski sevgiliyi dönecekmiş gibi beklemek

yastığına senin sarılıp kokunla uyumuşum. üstüm açılmış, ürperirken sabah olmuş. "uyan" dedi bir ses, "uyan , o burada" . uyandım, aradım, bulamadım .suçum neydi? neden böyle oldu? bu sabah bir umut var içimde; nasıl olsa geri gelirsin diye .her şey yerli yerinde yine .bu sabahların bir anlamı olmalı..

iyi bir insan olmak

son zamanlarda olmaya çalıştığım ama ne kadar iyilik yaparsam o kadar kötülük bulduğum, içinden çıkamadığım, işlerin iyice bka sardığı durumdur.

kadınını ağlatan erkek

öküzün önde gideni, inançsız itin tekidir. not: Hz. Peygamberimiz eşlerine çok iyi davranırmış.

onuncu nesillerin oral seksten bihaber olması

oral seksin kanser yaptığı gerçeğinden haberleri olan zeki insanlardır.

aşık olunacak erkeğin 3 özelliği

-adam olması
-adam gibi adam olması
-dürüst, adam gibi adam olması.

kızlardan kızlara tavsiyeler

Kimse kimsenin tavsiyesini takmayacağı durumdur.

arapların tek derdinin cinsellik olması

http://www.milliyet.tv/vi...tusu----K5H5KDpkFa5n.html .. insan olduklarından kuşkulandım şayet biz düşünebilen, mantıklı canlılardık.

16 yaşındaki kızla çıkan 25 yaşındaki erkek

orospu çocuğunun önde gideni abazandır.

hastane kokusu

kimyasal kokusudur.

sözlük yazarlarının favori şarkıları

Hypnogaja /Here Comes The Rain Again .

yavuz çetin seven insan

karamsar düşünceli olma olasılığı yüksektir. Herşey bir yana gerçek bir müzisyendir, biraz gerçek kaliteli müzikten anlayan insanların severek dinleyeceği kişidir.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

I want to walk in the open wind
I want to talk like lovers do
I want to dive into your ocean
Is it raining with you?

üniversite okunacak güzel şehirler

bursa değildir.

aşk mı yoksa anılar mı acıtır sorunsalı

aşkın içinde anılar olduğu için ikiside acıtır.

yemesi eziyetli olan yiyecekler

Haşlanmış mısır( aslında pek çok kişiye göre eziyet olmadığı halde diş teli taktığım dönemlerde bana eziyetti) , arasına bol miktarda ketçap, mayonez gibi ıssırınca ağzınızdan burnunuzdan akması olası sandviçler, sıcak havalarda hızla eriyen dondurma yerken eziyete dönen yiyeceklerdir.

beyaz tenli olmak

Yazın çekeceğiniz çilelere hazır olmanızı gerektiren durumdur. Çünkü güneşin ışınlarını dik açıyla getirdiği bu mevsimde bütün o ışıklar sizin beyaz cildinizi kızartmaya başlatacaktır. Pigmentasyon eksikliğinden dolayı normalde ten renginizin gitgide koyulaşarak güneş ışınlarını yansıtması gerekirken siz kırmızı-pembe arası, yanmış ,acı veren ten renginizle güneş ışınlarını üstünüze çekmeye devam edeceksiniz..

kadınların erkeklerden istedikleri

Kızlar aslında erkeklerde pek fazla şey aramaz. Dürüst, adam gibi adam, onu şefkatli kollarıyla sevecek, sevgi dolu gözlerle bakacak birini isterler. Arayışçı olan yapısı gereği erkeklerdir. Testesteron gibi bir hormona sahip olan bu canlıların bazen beyinleriyle çeşitli organları yer değiştirir. Bunlar sağlıklı düşünemediklerinden nefes alan ve dişilik sezdikleri canlılara saldırmaya başlarlar. Dolayısıyla sorunsal onlardadır..

sevgili bulamamak

Önce sevgilinin 'arayarak' bulunmadığının net olarak kavranması gerekir. Daha sonra yalnız insanlara bir uzun soluklu ilişkilerin insanı olarak verebileceğim tavsiyeler var. Bir sevgiliniz olduğu zaman çekmek zorunda kaldıklarınız:
1-Ota bka trip çekeceksiniz. Vay efendim neden telefonunu geç açtın? Neden şort giyiyorsun? vb.. ilerleyen aşamalarda oje bile süremeyeceksiniz.
2-Eğer iş uzun sürmeye başlarsa ailelerle tanışma fastı başlar. Anneler genelde oğulcuklarına kimseleri beğenmezler, yakıştırmazlar. Onları alttan almanız gerekecek kendi ailenize bile bu kadar kibar olmaya çalıştığınızı hatırlamayacaksınız, eloğlunun ailesine olduğunuz kadar.
3-ilişki biraz monotanlaştığı zaman erkekler genelde kabalaşmaya başlar. Çünkü yapıları itibariyle içlerindeki öküze dur diyemeyecek aşamaya gelmişlerdir. O suratsız hallerini çekmek zorunda kalacaksınız..
En iyisi mi sevgili bulamamak, sevgilisi olanlara göre şahane bir durumdur. Şanslısınız..

shamrain

to leave şarkısını milyon kez de dinlesem kesinlikle sıkılmayacağım, ünü pek bilinmeyen içime hüzün işleyen Finlandiyalı rock müzik grubu.