1. 1.
  yaz geldiğinde güneşlenememek, seviştikten sonra boyundaki kırmızılıklardan, morluklardan uzun süre kurtulamamak, yüzde bir yerde sivilce çıktığında yaşlı cadılara dönmek, ağladığında kıpkırmızı bir surata sahip olmak gibi getirilere sahip olan şey.
  17 -9 ... dream for a requiem
 2. 2.
  o ten kız teniyse ve hele bir iki de afili dövmesi varsa yeme de yanında yat.
  7 -3 ... teyrebaz
 3. 3.
  yazin bronzlasan kizlara bakip ozenmek demektir. siz yatarsiniz gunesin ortasina maymun poposu gibi olursunuz, o diger yellozlar yatar bir cagla sikel teniyle kalkarlar. adaletin bu mudur dunya?
  9 ... the phantom of the opera
 4. 4.
  Yazın güneşlenmekten keyif almayan insan grubudur zira kızarmış tavuğa döner o istediği bronz tene asla ulaşamaz.
  5 ... mahlasniko
 5. 5.
  en ufak bir çarpmada teninizin morarması, kaşıdığınız bir yerin anında kızarması, güneşlenince bronzlaşmak yerine kızarmanızdır. bütün bunlar beyaz tenden midir bilinmez ama öyle olduğuna dair ciddi şüphelerim vardır.
  2 ... ambiguity
 6. 6.
  hastası olduğum hededir. bir kıza bu kadar yakışabilirmi birşey dedirtir. birde koçman güzel yemyeşil gözler ve upuzun dalgalı siyah saçlarla birleşince tadından yenmez.
  5 ... ajihad
 7. 7.
  senede 2 gün güneşlenenleri için bronzlaşması zordur lakin güneyde falan yaşıyorsanız ve iki hafta düzenli yarım saat yansanız gayet bronz tenli olabilirsiniz. yani öyle ah vah yanacak bir durum yok. onun dışında en büyük problemi ben ve sivilce sorunudur sanırım. hele bir de yağlı bir cilt varsa kurtuluş yok gibidir.
  1 -1 ... aleyna kirpi
 8. 8.
  yazları güneşten saklanmak demektir, hemencecik kızarmak, morarmak demektir. ama iyi yanı da vardır yanaklarınız kırmızı durur allıkla falan pek işiniz olmaz. en azından benim olmuyor.
  ... windwardside
 9. 9.
  saflık, temizlik timsali.
  1 ... reverend tholomew plague
 10. 10.
  beyaz tenli olan insan dişi ise gözümdeki pozisyonuna +1 ile başlar.. tip ve karakter meme üçlemesi ile bu sayıyı arttırmak onun elinde..

  asalettir..
  3 -3 ... draco von hagen