bugün

katil, hırsız, pedofili ve yalancılarla dolu bir yerde huzur aramakla eşdeğer arayış.

tarihte hiç bir zaman müslümanların olduğu coğrafyalarda kan ve gözyaşı eksik olmamıştır. çünkü müslümanlık saldırı, kan ve vahşet üzerine kurulu bir düzendir.
dünyanın en doğal şeyidir.

müslüman nüfusunun yoğun olduğu yerde huzur aramak dersen orası ayrı. taksimde vapur beklemek gibidir.
anlamsızdır. neticede cehalet, pislik, çirkinlik, sapkınlık ve aptallık da bu düzenin olmazsa olmazlarındandır.
Müslümanlığın tam sindirilememiş yerlerinde o huzur yoktur. Ama bir Mekkede Medinede o huzuru bulduğunuz için şükredersiniz çok kez.
Edit: bi kaç eksi gelince açıklama gereği duydum. Acaba kaç kere orda bulundunuz? Gecenin 3 ünde minibüsle defalarca kabeye gittim (tavaf daha sakin oluyor diye) ne tecavüze ne de hırsızlığa uğradım. Öyle bir şeyle de karşılaşmadım. Yanımda oturan bayan ne Türktü ne de ingilizce biliyordu ama bana hurma ikram etti duasında paylaştı . Ordan biri kardeeş Türkiye demesi yok mu. Ezan vakti giriyordu tüm esnaf ve ordakiler dükkanını kapatmadan Kabe ye yöneliyor. Bir cuma günü namazdan sonra sadaka vermeye gariban bulamamıştık alanda veren de çoktu tıpkı Osmanlı'nın kuruluş yılları gibi...
"huzur" olmayan bir yerde aranan bir şey olduğundan mütevellit, doğru olandır.
doğru, huzur olmaz. bihassa bu müslümanların milliyeti türk ise hiç olmaz. kıbrıs'ta, 1920'ler türkiyesi'nde, doğu türkistan'da, kerkük'te, hanlıklar dönemi azerbaycanı'nda, 16. yy kazan'ında, 18. yy kırım'ında, 93 harbi- balkan savaşları sonrası rumeli'nde, 18-19 yy. orta asyası'nda huzur bitmiştir. halen sağlanamaktadır.

edit: ulan dengesiz herifler, ulan kendine hümanist diyen ikiyüzlü köpekler, bu adamlar insan değil mi? nerede kaldı sizin eşitçiliğiniz, sizin hümanizmanız?
mekkede, medinede küçük kız çocuklarına tecavüzün, hırsızlığın ve türlü pisliğin arasında bünyenize tesir eden huzurdan ötürü şükredersiniz çok kez... sindirilmiş müslümanlık böyle müstesna bir şey.
Sacma sapan olgudur.
Kisinin huzurunu belirleyen etmenler birlikte yasadigi nufusun inanclari ise sorun inanclarda degil sacma sapan huzur anlayisi olan kisidedir.
Dini inanisin bokunu cikartip baskalarina empoze etmek isteyen herkes ayni derecede huzur bozucudur, ateistinden ( o da bir din kabul edilebilir ) budistine kadar.
koca bir tırın kasasındaki pirinÇlerin arasında taş aramak gibidir.Bulmaksa gerÇekten Çok zordur.
evet doğrudur. hitler, avrupa'yı kan gölüne çevirirken islam bayrağı altında gerçekleştirmiştir bu katliamı.

kızılderili nüfusunu sıfıra indirirken angıl göçmenleri de müslüman kimlikleri ile yaptılar bunu.

fransızlar cezayir'de müslümanları müslüman olarak katlettiler.

ruslar, çeçenistan, afganistan ve kırım'da katliam yaparken kısa bir süreliğine müslüman olup yaptılar katliamları.

ırak'ı vuran konvansiyon müslümandı.

lübnan'ı vuran israilliler müslüman oldular ve kan döktüler.

neron bile roma'yı yakmadan az önce kelime-i şahadet getirmişti.

ispanyollar güney amerika yerlilerini cihad çağrıları ile kırıp geçirdiler.

çok doğru tespit ellehem....
tüm savaşların temelinde dini kaygılar yatar adlı başlığım ziyaret edilebilir.
ben tüm dinlere karşıyım, fakat müslümanlık kötünün de kötüsüdür. bu bakımdan müslümanlık yerine hıristiyanlığı elbette tercih ederiz.

kalkıpta uç noktalarda örnek vermek(hitler,neron vs) olayı çarpıtmaktan başka bir şey değildir.
(bkz: bu gece beynimi evde bıraktım)
lenin müslümandı dimi?
tabiki mao da.
hitler zaten yobazdı.

edit : tabi hepimiz hayvan tecavüzcüsüyüz.
aynaya bakmadan karşınızdakine lütfen birşey söylemeyin.
güldürmeyin beni.
hayvanlara tecavüz etmeyi meşru bulan insanların arasında huzur aramak? bahsi geçen münasebetinden sonra hayvanı kesip yiyen insanların arasında huzur aramak? gibi çeşitlendirilebilecek olan başlık...
bugün dünya petrolünün %80'inin üzerinde örneğin hindular oturuyor olsaydı müslüman nüfusun bulunduğu coğrafya pek huzurlu olurdu emin olunmalı.
müsluman topraklarında ne zaman petrol, doğalgaz gibi kaynaklar biter işte o zaman bu topraklar heidi'nin köyü gibi mutlu mesut olur.
eğer islamiyet gerçekten olduğu şekliyle yaşansaydı huzur olurdu. ancak din bir çok insanı törpüleyemiyor, çünkü insanların bir çoğu sözde müslüman.
şu anki günümüzde zor iş.
işte bunlar hep amerika, ah vah gerçek müslümanlık...
medeniyeti sindirebilmekle alakalıdır.
sindirmiş toplumların din dağılımlarına baktığınızda karşınıza çıkacak olan sonuç;
müslüman olan ülkelerin lisetede olmamasıdır.
müslüman ülkelerin amerikası türkiye ise varın gerisini siz düşünün.

dini temiz olmayı emreden bir toplumlar ruhen ve bedenen pislik içindeyse bunun dinle değil değişmesi gereken kafa yapılarıyla alakası vardır.
doğrusu "müslüman geçinen münafıkların olduğu yerde huzur aramak" olması gereken bir cümle ve altında açıklaması..
aradık ama hep meşgul.