bugün

olmayan kadınlardır.
(bkz: mercedes javid)
henüz dünyaya gelmemiş kadınlardır.

--spoiler--

(bkz: adele)

http://www.google.com.tr/...sp=25&tx=76&ty=61

--spoiler--

o istisna tabi.
böyle bir kadın ancak karakter olarak çekici olabilirler. çıplak olarak hayal etmeye gerek yok sanırım... şişman kadın güzel değildir.
tekrar tekrar vurgulanmalıdır ki; şişmanlık sonsuz değildir. Güzellik neye göre değerlendirilirse o doğrultuda beğeni alır.

Misal; adele'in fiziği felce uğramış durumda. Fakat yüzü muazzamdır.. Bu bozukluk ise son yıllarda olmuştur. Zayıflayacağını düşünüyoruz.
şişman olmasalar da güzel olurlar mıydı diye düşündüren durum.
şişmanlığın yakıştığı kadınlardır. başka bir ifadeyle, zayıfladığında çirkinleşen kadınlardır.
güzelliklerinin bir kısmı da müthiş özgüvenlerinden ve üstün insan ilişkilerinden gelir.
Beytepe kampusunde var oyle bi kız.
balık etli kadınlardır.
(bkz: çiçek dilligil)
benim sevgilim dir o balık etli filandır ama güzeldir vesselam.
(bkz: e biraz da ele gelecek tabii)
genelde balık etli olur(diye düşünüyorum) hep bana denk gelir! Şöyle kürdan gibi bir hatun istiyorum artık!!!!
Hicbiseyi degistirmez surekli psikolojileri bozuktur. Zayif hemcinslerine imrendikleri icin mutsuzdurlar ve bedenimi seviyorum yalanina kendilerini inandirmaya calisirlar.
OLMAYAN KADINDIR. şişman olup güzel olan nasıl oluyor lan.

ooo şişman ve güzel kadınlar eksi yağmuruna tutuyor. anlamadığım şey karmaya bakıp bu adam eksiyi umursamıyor demiyorlar mı acaba. neyse. bizim millet sever fareyi peynir almaya göndermeyi...
Evet sen sözlük kızı. Bir umutla girdin bu başlığa. Koca götünü zorla hareket ettirip fareye uzanıp başlığa tıkladın. Hiç umutlanma sen değilsin. Sen sadece şişmansın. Bırak o elindeki somun ekmeği git biraz koş.
200 kiloda, Neyleyim güzelleği.

Biri de çıksın desinki yanlışsın amk.
kime göre neye göre şişman tartışılır konu.
kaç kilo şişmandır. 65 kilodaki kız bile kendisini şişman ve davul olmuş gibi görebilir.
(bkz: gülçin santırcıoğlu)
Çoğunun yüzü güzeldir.
Balık etli olan kadındır.
Kime göre ve neye göre.
güncel Önemli Başlıklar