bugün

entry'ler (23)

sevgilisi otobüse binince beklemeyip giden erkek

napsın eleman otobüsün peşinden de mi koşsun, olmadı hatunu sırtında eve mi götürsün? ne kadar basit şeylere takılıyorsunuz öyle siz kızlar ya.

anadolu takımlarının bursaspor a yatması

bursalı değilim ama yatma gibi olay yok. neden yatsın mesela manisaspor??? ligdeki durumu çok mu iyi? ayrıca her takım galip geldiğinde federasyondan ciddi para alıyor. bir de neden gidip bursaspora yatsınlar. bursanın özelliği ne. zamanında manisaspor süper ligde çok iyi giderken yine aynı konu tartışılıyordu. alakası yok

yumurta atan üniversite öğrencileri

karşısındakinin insan olduğunu kabul etmeyen sürekli ben ezerim diyen zihniyetin anormal tepkilerine maruz kalmış, koyun olmadığını ispatlamış şerefli türk gençleridir. zatyung da bu konuyu gündemine alıp çok güzel dalga geçmiştir.
Sol omzuna aldığı yumurta darbesiyle yaralanan Bakan'ın beyin ölümü gerçekleşti..

paris saint germain

iddia fikstüründe görünce o maçta direkt alt ya da 0 işaretlediğinizde %75'in üzerinde tuturma olasılığınız olan takımdır. ne de olsa fransa ligi baba

ameliyatta doktorun elinde anatomi kitabı görmek

doktorun hastayla t.şak geçme biçimi

karşıdan yaklaşan güzel kıza bakmayan erkek

iki manitasından hangisine, hangi yalanı söyleyip, hangisi ile günü ya da geceyi geçireceği konusunda kendisiyle müzakere eden kahramandır.

kürt dili ve edebiyatı

kürtçeden türkçeye çevrilen herkesin bildiği bi şiir var mı?
gösterebileceğiniz herhangi bir tarihi eser, kürtlerin x alanında dünya kültür mirasına katkısı diyebileceğimiz bişey?
kendi aralarında konuştuklarında bazen birinin diğerini anlamadığı bir dil...
tamamen siyasi kaygılarla açılmış bir bölümdür. sorsanız bu bölümden mezun olacak kişiler ne iş yapacaktır, hangi alanda neyin uzmanı olacaklardır? formasyon alıp ilerde kürt dili ve edebiyatı öğretmeni mi olacaklar? he gerçi bunu yapsalar çok şaşırmam. bu dönem herşeye gebe...

üst üste dinlenilen şarkılar

anathema-parasienne moonlight
haris alexiou-fevgo
radiohead-creep,karma police
my dying bridge- roads
duman-bal, helal olsun
dorian-rüyadan
damien rice-the blower's doughter
ilhan irem-kıyılara git

türkiye nin evrime inanma anketinde sonuncu olması

hep merak etmişimdir bu amk anketlerini kimle yapıolar. bi günden bi güne bana gelip tek soru soran olmadı.

sutusak

Subay Temel Askerlik ve Subaylık Anlayışı Kazandırma Kursu'nun kısaltmasıdır. bu sene sözleşmeli subaylar için (karacılar) izmir Menteş Adasında 3 ay eğitim görecekler ki bu eğitimin ne olduğunu merak edenler no more menteş yazıp bakabilir. menteşten sonra da 3 ay kara harp okulunda eğitime devam edeceklerdir. mokoko olmak budur işte. bu sene yapılan sınavda piyade 89. asilim görcez bakalım nasıl bişi.

come away melinda

http://www.youtube.com/watch?v=bBMGe0HQU3I dehşet bi şarkıdır. bu şarkıyı yapan insan olamaz dedirtir.

ogame

15.evrende bundan 2 sene önce oyuncu ismim gothic idi. küfür ettiğim için hesabım kapatıldı (1,500,000 puan gitti) ardından gittim tanonur isminde yeni hesap açtım ve askere giderken tatile almayı unutmuşum ve hesap gümlemiş * şimdi yine 15. evrende gothic kullanıcı adıyla 251.386 (Toplam 152 oyuncu içinde 113. sıradasın diyen oyun. evrende kimse kalmamış. ama 15. evren zamanında neydi be arkadaş! sömürge almak için yer bulamazdık.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

ogame sağolsun fornax diye evren açtı. normalde biz 15. evrende takılıoz ama tek hesap sıkıcı oluyor. ogame oynayanlar bilir.

metal müziğin yasaklanması gerekliliği

...ni savunanlar gidip şiki şiki baba ya da banu alkandan neremi neremi dinlesin. olmadı gitsinler kumda oynasınlar.

iletişim fakültesi

ege uni. iletişim fak. halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü 2009da bitirdim. sözelciyseniz ve anadolu öğretmen lisesi mezunu değilseniz tercih yapabileceğiz tek fakültedir nerdeyse. herkesin tercihi kendini bağlar elbette ama sakın radyo-tv-sinema ya da gazetecilik yazmayın derim. bi halta yaramayan bölümlerdir. mezunlarından bi çok arkadaşım var. iş bulanlar var mı derseniz en çok iki üç kişi. halkla iliş. en azından özel sektörde pazarlama, insan kaynakları, halkla iliş., reklamcılık gibi bi çok alanda size iş imkanı sunabilir. deli gibi ingilizce bilmiyorsanız yine diploma sizi kurtarmaz. bayanların halkla ilişkilerde daha çok tercih edildiği konusundaki söylemler yalandır. hiç bi profesyonel işletme böyle bi ayrıma gitmemektedir. tamamen donanıma bakarlar.
dersler inanılmaz zevklidir. proje manyağı olursunuz. photoshop bilmeyeni döverler bu fakültede. bi çok yarışmaya katılırsınız ve ödül alabiliosanız ne mutlu size. okul bitmeden daha marka değerinizi belirlemiş olursunuz.

askerlikle ilgili bilinmeyen bir şehir efsanesi

ben de 3 gün filan sıçamamıştım ve bi süre penisim sadece işeme organım olmuştu ama tamamen pisikolojik diye düşünüyorum. komutanlarımız da aynı yemekten yiyo olması şap söylentilerini yalanlıyo

silah bulundurma yaşının 18 olması

bu yetmezmiş gibi eski sabıkalılara da silah taşıma ve bulundurma hakkı tanınmaktadır. call of duty oynayıp da sokağa çıkarlarsa yandık aga. kurtlar vadisi izleyip olay çıkaranlara bundan sonra devlet kanalaıyla mühimmat desteği de gelmiş. anneme söyliycem bana çelik yelek alsın. bundan sonra sokağa çıkmak cesaret işi derim ben.

manisa

ege bölgesinin en dindar kenti olduğu bi saçmalıktır. kütahya, uşak gibi şehirler çok daha tutucudur. manisa evet sağ seçmenin yoğun olduğu bi şehirdir. bülent arınç faktörü merkezde kendini hissettirirdi ancak son yerel seçimleri akpnin kaybetmesiyle birlikte manisada türbanlı sayısında da inanılmaz bi azalma olmuştur. bunu manisada yaşayan herkes çok rahat bi şekilde görmüştür. ayrıca refrandumda hayır sonucunun çıktığı bi şehirdir. (merkezde %51 evet) ilçelerle de olsa manisa o meşhur referandum sonucunu gösteren haritada kırmızıya boyanmıştır. merkezde akdeniz iklimi hakimken soma, kırkağaç gibi bi çok ilçesi karasal iklimin etkisi altndadır. merkez ile ilçeler birbirinden tamamen kopuktur. bi çok manisalı ilçerde akrabası vs. yoksa asla gitmez diyebilirim. izmir bornova ile manisa merkez arası manisa seyahat otobüsleri ile 35 dakika, kendi aracınızla giderseniz ortalama 25 dakika sürmektedir. her manisalının izmir konak saat kulesinin önünde ve kordonda çekilmiş ve facebooka yüklenmiş en az bi fotosu vardır. izmirin bu kadar yakın olması manisa esnafını olumsuz etkilemektedir. manisada kazanılan paralar izmirde harcanmaktadır. limanın yakın oluşu ve demiryolu ile yine manisa sanayiinden izmir limanına direkt bağlantı imkanı bi çok yerli ve yabancı işletmeyi, yatırımcıyı manisaya çekmektedir. Financial Times tarafından 2004 yılının Avrupada Geleceğin En Uygun Yatırım Kenti seçilmiştir. tam bi emekli şehridir, sessiz (hatta insanı rahatsız edecek derecede sessizdir), sakindir. celal bayar üniversitesinde okuyan öğrencilerin yarısı izmirden her gün manisaya gidip gelmektedir. geri kalanlar da çarşıya çıktınızda aham da burdalar dedirtir, kendilerini karşıdan tanımak pekala mümkündür. gidilebilirtisi olan bi kaç cafe vardır. bu garibanlar da oralarda ortam peşinde koşarlar. he bişey daha elenorun da dediği gibi elması meşhur filan değildir.tamamen yanlış bi bilgidir. çekirdeksiz üzümü meşhurdur ve tabii ki de mesir macunu. (bu arada üzüm borsası izmirdedir ancak manisada üretilen üzüm miktarı izmirin ürettiğinden fazladır. buna rağmen böylesi bi saçmalık hala sürmektedir.) birgocmenin dediği gibi ayrıca referandumda manisa merkezde 58 evet çıkmamıştır.%52.7 evet, %47,3 hayır çıkmıştır.

askerlik şubesi

331 kd olarak askerliğimi yaptığım mekandır.zamanında bana işkence çektirenlerin yaptıklarının benzerlerini ben de yaptım; ama asla pişam değilim. içeri girenler hep bi korkar, tırsar. hele şube başkanına evrak imzalatırken altına edecek gibi olanlar olurdu. pek bi gülerdim. önümüzden hergün kaç tane hoş hatun geçerdi ama laf bile atamazdık (bu insana çok koyuyor) çarşının ortasında askerlere doldur boşalt yaptırırken yoldan geçenler durur bizi izlerdi. hele sabah içtimaları için söylenecek söz yoktur bu mekanlarda.eğitim resmen tüm ahaliye açıktır. siz betonun üstünde sürünürken esnaf çiğdem çitleyerek sizi izler. koca yarbay 8 askere hükmeder. şahsen askerlik şubesinde o rütbe ile harcnmayı kimseyi istemez diye düşünüyom. ığdırda hala geçerlidir sizi kolonya ile karşılar müracaat masasındaki er ve içerde sıra varsa çay dahi ikram edilir. (çay, kolonya ikram edilmesi zorunludur askerlik şubelerinde. devlet askerlik şubelerine düzenli olarak ASAL Daire Başkanlıkları aracılığıyla sürekli çay, şeker ve kolonya gönderir)

ben seni hiç unutmayacağım

dense de yalandır. unutulur (çaylak olduğum için 40 karakterden kısa entry giremezmişim. pehh peki ben de bu şekilde 40 karakteri bulur hatta geçerim)