bugün

entry'ler (453)

metrobüste ağzı leş kokanlar

metrobuse binemesemde bir nebze benim bu. Sabah 5.30da evden çıkıyorum amk kahvalti mi edebiliyorum :( anca sakizla filan halledeyim diyorum olduğu kadar zaten genelde aclik değil, sigara kokuyor. Hos kimseylede konusmam etmem ama.

msn var mı vs whatsapp var mı

lan düşününce whatsappta var diye sevindigimiz her sey daha önceden msnde varmış. Hain facebook chati bitirdi msn'i sonra hepsi whatsappin onunde diz çöktü.

Whatsappta titresim yollama , karsinizdaki insanla oyun oynama gibi opsiyonlar var mi lan ? msn'i geri özledim. Varken değerini bilememisiz.

sabah kahvaltısının olmazsa olmazları

Su. Sabah 6yi 5 gece kalkip kahvalti edicek vakti nerden bulalim. Bayilmayalim etetmeyelim diye bir bardak su candir.

doğum günü

en sacmasini dun yasadim lan. kimsenin hatirlamamasini bir yere koy onceki aksam yarin halisaha var gel dendi kiramadim gittim oynadim. 8de eve gelir gelmez yattim kimileride kamkslarla gecelere aksin birthday partyinda aq.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

devrim kaya - yine dertli dertli iniliyorsun.

sözlüğün yakışıklı erkeği mesaj atsın

http://www.bitkisaglik.com/rontgen.jpg

sol alt polde 12 mm taşım mevcuttur. kusurları yok sayarsak neden olmasın zaten çok ağrı yapıyor böbreğim.

şu anki uyumama nedenleri

normalde suana kadar hic agir grip olmamıştım burun akintisi oksuruk nedir bilmezdim abimden bulaştı sanirim. hoop bi de bu entryi yazarken kustuk iyi mi öksürürken kanda geldi sigaradan midir ki acep yarin ola hayrola. bir kaşık macun yedim sabahi bekliyorum.

bu havada yapılabilecek en iyi şey

en iyisi midir bilmem ama şuanda yaptıgım bir sekmede ekşi bir sekmede uludağ açık vaziyette divergent izlemek pişman mıyım ? tabisikide hayır.

comfort family

Elin oğlunun calvin kleinlerine karsi misillememdir. hem onemli olan ic güzellik.

vakit geçirmek için girilecek internet siteleri

http://www.uludagsozluk.com

yaz mevsimiyle gelen enerji

ter olarak geri atılır.

bu sabah ekmek almaya gidecek şanslı kişi

everyone knows its foke. yeah thats me. yine her zaman olduğu gibi en küçük kardeş olaraktan en büyük vazifemi yerine getirmek boynumun borcudur.

alevi isimleri

iki alevi ismini birden taşıyarak her gün combo yapıyorum. hatta soyadımda alevi soyadı *

istanbul da deprem olsa

17 ağustos depremini kundaktayken atlatmış biri olaraktan pek korkmıycağım depremdir.

boyum 1 83 arabam ve evim var ayrıca zenginim

1 78 boy aylık akbil , aile evinde yaşamak ve aylık 250 tl maaşla geçinmekle aynı durumda bulunuyorum. demek ki para her şey değilmiş *

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

hamam taşıda gümüşten.

6 30 da kalkıp dersaneye gitmek

sabah 7de kalkıp hastaneye , 6.30ta kalkıp okula , 7.30ta kalkıp dershaneye gitmekten iyi olan durumdur. En azından düzeni vardır *

her gece rüyada aynı yılanı görmek

kötünün iyisidir. belki şuan birileri uykusunda yılan tarafından bafilenirken kan ter içindedir

küçükken ne olmak isterdiniz şimdi ne oldunuz

asker olmak istiyordum , röntgencilik okuyorum radikal karar değişimime göre seneye sınava hazırlanıp ertesi yıl tıp okuma planlarım var hadi hayırlısı.

yakışıklı erkeklerin aldığı iltifatlar

ileride çok canlar yakacak bu çoook.