bugün

entry'ler (18)

hipnoz

gevşeme ve hayal kurma halidir, bilinçaltı ikna en iyi #hipnoz yoluyla gerçekleşir. Konunun duayeninden dinleyin, sözü benim de kendisinden öğrendiğim #mehmetbaskak hocaya bırakıyorum: https://www.youtube.com/watch?v=TOQ0hmY2jCQ&t=2s

ruzgara karsi yuruyen adam

yolun doğru ise yürü kardeşim, boşver rüzgarın yönünü, yürü bre...

sevgilinin defalarca yalan söylemesi

Defalarca yalan söyleyen bir sevgilisi olan, sevgilisiyle beraber yalanı da seviyordur, onun yalan söylemesini besliyordur; çok mu rahatsızsın yalandan, sevgilinden de rahatsız olman gerekir.

bir dostu işe almak

başka çıkışı yoksa, mağdur duruma düşmüşse, mükün, lakin zordur.

muzlu süt içen bir erkeği ciddiye almak

afiyet olsun yarasın, muzlu rakı içmesin de muzlu süt içsin.

fatih terim

kibir, hırs, empati yeteneği düşük, megeloman ve bunlar için yeterli gerekçeymiş gibi futboldan da anlıyor.

genç metresi olan zengin yaşlı adamlar

O saatten sonra para başka ne işe yarayacak ki, ne yapsın tazeye yatırım yapıyor amcalar.

kocam beni doyuramıyordu o yüzden aldattım

Gözünü toprak doyursun, kocana da Allah akıl fikir versin.

mehmet başkak

sağlam bir psikologtur, çok iyi bir konuşmacıdır ve hipnoz camiasında ağırlığı büyük olan bir uzmandır.
Youtube videolarını izlemeye doyamadım, canlısını gördüğümde videodaki adam olduğundan emin olmak güzel bir duyguydu. Artistliğe prim vermeyen, düzgün bir anadolu insanıdır, çok sıkı bir terapisttir, tavsiye ederim. Buyrun gözlerinizle görün, kulağınızla işitin: https://www.youtube.com/watch?v=FL67CXrDSpQ

10 yıllık arkadaşın ak partiye oy vermesi

arkadaşlık dostluk başka şey oy vermek başka şey, karıştırmayın kardeşim gaza gelmeyin.

tavukların uçamama nedeni

o koca popoya göre o küçük kanat sende olsa sürünürdün sen yahu, uçmak şurda kalsın.

kirası yüksek olduğu için kapatılan polis karakolu

Karakolun kirasını, yakıtını suyunu devlet ödemiyor mu kardeşim, bu nasıl dandaloz durumdur.

hipnoz

hipnoz günümüzde artık bilimsel bir yöntem, ülkemizde de bilimsel kriterlerde hipnoz eğitimleri veriliyor, güçlü bir terapi yöntemidir.

saçlarını kısacık kestiren kadın

bazı kadınlara çok yakışıyor amma kafa yumurta gibin olmayacak , platin rengi bambaşka, siyahı bambaşkadır şöyle bir parmak boğumu kadar olacak.... kafa armutsa kalsı

incil ve tevratın bozulduğunu iddia eden müslüman

Müslüman, bunu kabul etmiş kişiye denir zaten.

instagram kullananların çoğununun boş beleş olması

instagram kullananların boş beleş olduğunu ileri süren birisi muhtemelen instagramda tutunamamış biridir.

türk kahvesi diye birşey yoktur

Kahve yemenden gelirdi fakat Türklerin elinden dünyaya yayılırdı. Osmanlı döneminde Türk denince tüm islam alemi kastedildiğinden Türk kahvesi de bu kapsamla yerleşmiş eski yüzyıllarda, Yemenden de gelse marka Türk yani, Mesele budur.

hoş geldiniz

Hoş geldiniz, safa geldiniz, hoş gelişler ola gibi karşılamalar hoşbulduk demeleri gerektirir.