bugün

entry'ler (101)

başlıkları alt alta okumak

türk insanındaki genel çirkinliğin asıl sebebi
sabah penisi.

penisi emerek uyandıran kız

Rüyadır efendim o.

yükselenin ne diyen kıza o kadar belli mi ya demek

Abazanlık overload olmuş demektir.

uludağ lovebuddy aranıyor ilanları

işte bunların hepsi sex.

bir müslümanla bilimsel sohbet yapmak

Cahilin müslümanı,hristiyanı,ateisti olmaz cahil her zaman cahildir keşke ölseler.

fethullah ile çerkes ethem benzerliği

Çerkes ethem mustafa kemal zamanında çok güçlü bir itibara ve güce hakim olmuştur tabi rakip olarak görülmüş hain ilan edilmişitr. Çok çerkes kesmiştir onu sahiplenmek isteyen çerkesleri hiç anlamam.

Fethullah gülen (bkz: recep tayyip aktürk) zamanında çerkes Ethem gibi büyük itibar ve güç kazanmıştır dinler arası diyalog daha sonra medeniyetler ittifakkı gibi değişik organizasyonlar başlatmış muvaffak olamamış ve hükümet tarafından vatana ihanet ettiği tesbit edilmiştir. Yaptıkları tamamen vatana ve islami kesime ihanettir savunan islami kesim mensuplarını hiç anlamam.

ikisinin ortak özelliğide güç bulunca sapıtmalatıdır.

Zalimin zulmüne yardım eden, zulmüne maruz kalırmış.

yeni türkiye marşı

(bkz: recep tayyip aktürk)

yazarların sevgililerine söylediği en son cümle

Sevgilimiz oldu da söz mü söylemedik.

marlboroyla sarma tütün sigara değişmek

Marlboro sarma tütünü mevcuttur 18grlık paket halinde satılır.

kanal istanbul

Her eleştiyi bunu diyen gerizekalıdır, bunu diyen türk değildir diye nefret dolu sözlerle sitem etmek tamamen akp goygoyculuğudur. insanların bir projeyi, bir fikri eleştirmeleri gayet tabidir. Burada insanların fikirlerini dinlemek yerine saldırmak niyedir ?

yazarların en çok güvendiği silahlar

Daş yok mu daş.

6 nisan 2015 facebook twitter youtube yasağı

(bkz: recep tayyip aktürk)

recep tayyip aktürk

Atatürk'den sonra Türkiye cumhuriyetinin başına gelmiş diktatördür. Ne isterse o olur.

rte yi sevmeyip marmaray ı kullanmak

Cumhuriyeti,atatürkü sevmeyenler burada yaşıyor onu ne yapcaz babo.

herhalde tek türklerin müzik dersinde flüt çalması

Faik abiden sonra türkiyede flüt satışları %150 artmıştır iyiki ibo oğluna keman alamadım dememiş yoksa kemanla vururlardı parmaklarımıza.

otobüsteki kızla tanışma yöntemleri

Uzun bir süre kesiştikten sonra...

+selam tanışıyormuyuz ?
-yooo
+o zaman tanışalım ben hüsamettin * (32 dişi göstermek önemli)

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

Neriman amk senin.

said nursi nin till lindemann la yaptığı düet

said nursi adammıdır ?

akp gelince yolsuzluğun artması

Son zamanlarda devlet kurumlarının hemen hemen hepsinde yolsuzluk mevcut hükumetten sonra artmış bulunmaktadır kanaatindeyim. En küçük kurumdan en büyüğüne kadar hemen hemen her yerde teşvik verilmeden iş yapılamıyor. işe yaramayan adamlar sırf birilerinin tanıdığı diye bir yerlere geliyor.
Kısaca özet

http://galeri8.uludagsozl...yorumlar%C4%B1_549458.jpg

çek şu mikrofonu ölüyorduk

Bir beşiktaşlı olarak Emreden nefret ederim lakin orda hakverdim. Bizim gazetecilerimiz bokunu çıkarıyor adamlar ölümden dönmüş hala haber peşindeler ayıptır.