bugün

entry'ler (45)

cem yılmaz

Hayatta yapilcak 100 $eyden biri cem yilmazi canli izlemektir.

kızların uzun boylu erkek tercih etme sebepleri

Bir maymunluk varsa tirmanmak sallanip sarkmak isteyebilir.

türk erkekleri gitsin iskandinav erkekleri gelsin

Sikinti yok ben gitmeye raziyim.

yazarların tahammül edemediği şeyler

Yurtdi$inda kendini bir bok zanneden turk erkekleri.Amkodugumun cocuklarina yurtdi$i egitimle ilgili sorular sordum biri bile cevap atmadi.Her zamanki gibi cevaplari kizlardan aldim.

sözlük yazarlarının itirafları

8 yildir yazarim ama sozlugu yorumdan cok bilgi edinmek icin girdigim dogrudur.

sözlük yazarlarının tespitleri

Ulkemizin kizlari cok guzel valla oyle.

uludağ sözlük gece tayfası

Bundan 10 yil sonra nerde olucagim die kendime sorular sordurtan ba$lik ve tayfdir.

sözlük yazarlarının itirafları

Universitede arkada$ ortaminda cogu zaman kalabaliga ayak uydurmak icin sahte gulu$ler attigim dogrudur.carl jung personasina atifda bulunim lisedekilerle cok icten guluyoruz tek sorun bende degil.

herkes tarafından kabul edilen gerçekler

Bende lisedeyken sozluge yazar oldugum gercektir.Ama o zamanlar sol frame in halinin bu kadar vahim olmadigida gercektir.O zamanlar sevgiliyi sikmek,sevgilinin agzina bo$almak,boynuna atkisi dolanip kafasi kopan mal gibi ba$liklarin acilmadigida gercektir.yazarlar liseden olabilir ama bizim zamanimizda bizim bu kadar vicdansiz olmadigimizda gercektir.

liselilerin söz yüzüğü takması

Acilan sol framelere bakarsak uludagi liseliler basmi$.babali framelerle dolu gunler dilerim uludag bitmi$.

behzat ç

Amirim kokaini yidi ya resmen yidi.

maaşının yarısını kitaba yatıran insan

Internetten aliyorum kitabi indirimlide oluyu cok fazla okuyuncada indan bir anda 4 5 tane kitap almam gerekiyor.kaynak kitap alincada kyk parasinin yarisi gidiyor.ama kargo kitaplari getirince duydugum sevinci anlatamam.kitap kapitalizmine mi kaptirdim yoksa lan kendi mi?var mi lan ole bi$ey?ateistler bunuda aciklasin amk.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

the cranberries-yeats grave geçmişe gidiyorum her seferinde.

tabuta reklam vermek

en büyük reklam kaynağını gömerken tabutunda reklam yapmayı akıl edebilmiş kırşehir belediyesine selam olsun.Sorumlu yazar olarak görevimi yaptım:(

bir erkeğe en çok yakışan giysiler

trençkot iidir.

kadınlar hakkında ilginç tespitler

nedensiz severler,sadece anlaşabilmek yeterlidir sevmesi için önceki zamanlarda bolca kazık yediyse eğer,yalnız kalınca bende sorun var herhalde derler,anlamsızca kendileri sevdirmeye çalışırlar.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

güzel sol frame:)damien rice -the blower s daughter

galatasaray deyince akla gelenler

Sonsuzluk.

vurucu şarkı sözleri

Electric blue eyes who sent you here?

sadece amele olması beklenilen ırk

Bu ba$liklari hangi amina kodugum salagi aciyor.ulan gunumuz dunyasinda hangi toplum amele degilki.burda bi irk ismi versek kime ne yarari olucak.tarti$ilacak bi yanida yok tarti$mak icik actik dieninde aklindan $upe ederim.