entry'ler (31)

sıradan çamaşır suyu

bimde şokta vs. bilimum sikimsonik alışveriş noktalarındaki ürünlerdir.

kürtlerin pkk ya karşı örgütlenmemesi

halkın çaresiz olmasını anlatan başlıktır. beytüşşebaptaki hain saldırıda şehit düşen erdoğan sönmezin babası ilyas sönmezin ''ben kürdüm. pkk'yı sevindirmemek için ağlamayacağım'' şeklindeki en iyi kürt ölü kürt diyen klavye delikanlarınına verdiğim cevabı örnek göstereceğim başlıktır.

kamil koç

binmesi caiz olmayan götürgeç. *

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

mezhepinin geniş olmasıdır. eşinin yanında başka birine sarkacak kadar küstah ve karısını,kızını başka bir erkekle yatmasına dahi göz yumacak kadar large dir. döner dolaşır yine benim odama gelir mantığı vardır. ve bu şerefsizliğin daniskasıdır.

sözlükteki 12 yaşındaki yazarlar

eğer ki varsa herkes bıçakları hazırlasın.

beylikdüzü

5 seneye kalmaz florya gibi olacağı tahmin edilen ilçe. yazın sıcağında bile evinizde püfür püfür serinleyebileceğiniz bir semttir. istanbula uzaklığından yakınılmaktadır.* 2008 yılında ilçe olmuştur. sosyal bir ilçedir, nüfusun 220 bin olup içinde dünya kadar avm bulunur. büyükçekmece ve gürpınar sahillerine yakındır. aynı zamanda her 10 kişiden 9'unun emlakçı olduğu bir yerleşim yeridir.

235 liraya iphone aldığını sanan günün sazanı

başlıkta açık açık adama hakaret edilmiş.
http://www.ensonhaber.com...ini-sandi-2012-08-29.html

ışık üniversitesi

isminden dolayı fetullah gülenin okulu olarak bilinen aslında geçmişi fevziye mekteplerine dayanan sebatayist üniversitedir. (bkz: sebataycılık) (bkz: sebatay sevi) (bkz: fevziye mektepleri)

cemaatçi dershanelerin faydalı yönleri

bu dershanelere bazı insanlar ne kadar 'yobaz' desede çocuklarını burada sınava hazırlanmasını isterler neden biliyormusunuz ? kızlar ve erkekler bu tip dershanelerde ayrı sıralarda ve masalarda otururlar. aslında en iyisini yapıyorlar ki sevgili ayağında öğrenciler götü başı dağıtacak ve dersleri boşlayacaklar. böyle olunca tabii ister istemez başarı oranı bir nebzede olsa artıyor. 1 sene boyunca erkekler abile; kızlar ablalara, dershane yurtlarına git gel yaparak sınava hazırlıklarında artış olacak. bu hem dershane için hem öğrenci için faydalı bir yöndür. lakin bu tip dershanelere gitmiş olduğumdan bilirimki öğrenciler arasında ayrımcılık yapılır. başarı oranı çok yüksek gençlere ayrı bir kamp yapar * diğerlerini ise ne kadar çabalarlarsa çabalasan başından savarlar. sonrada size dinden imandan bahsederler böyle ayrımcı tiplerdir. ama faydalı yönleride inkar edilemez.

yeditepe üniversitesi

ileride işverenin gözünde bir nebze kıymeti bulunmayacak, zengin piçleri için kurulan özel üniversite.*

converse giyen kızlar

muhakkak sorunlu ve özenti kızlardır.

145 t

Beylikdüzü Taksim hattında çalışan 145 T Çift katlı otobüslerini denetleyen varmı yokmu diye bu gün bir kez daha merak ettim...

Dün Taksim den 23.10 hareket saati ile Beylikdüzü istikametine devam eden 34 DY 5447 Plakalı çift katlı Özel Halk Otobüsünde Beylikdüzü'ne seyahat eden yolcular içerisinde bende vardım.

Araç 15 dakikalık yol aldıktan sonra gelmiş olduğu durakta şoför aracını park ederek 3-4 kişilik gurup halinde Otobüse binen yolcularla orta kapı ve üst kat merdivenlerinde ağız laf ve el kol hareketi davranışlarda bulundu. Şoförün uslupsuz konuşmaları ve bağrışmalarına fazlada karşılık vermeyen yolcular otobüsü terk etmekte buldu çareyi...

Durum böyle olunca bizlerde tabiki düşündük, bu otobüslerde kontrol olmuyormu, bir şoför bu şekilde aracını park edip nasıl laf dalaşına girebiliyor bu kadar yolcunun olduğu bir toplulukta...

29 ağustos 2012 istanbul toplu taşıma zammı

yediğimiz,içtiğimiz her şeyde vergi verdiğimiz yetmezmiş gibi paramızı tırtıklamaya devam ediyor. sonra insanlarda devlet metro yaptı, metrobüs yaptı, yol yaptı derler sanki cebindeki parayla yaptılar, üstüne birde para alıyolar. uyu vatandaş uyu diyebileceğim başlıktır.

trendyoldan alışveriş yapıp dolandırılan kadın

bugün kaza yapan arabam için emniyet müdürlüğünden bazı evrakları almaya gittim. evrakları almadan önce bilirsiniz tv karşısındaki bekleme salonunda oturursunuz .. beklerken güzel ve bakımlı bir kadın oturdu. polislere derdini anlattı baya bir kazık yemiş bir siteden. hangi site olduğunu sorunca polisler... trendyol isimli bir site olduğunu söyledi. şoke oldum böyle güvenilir bir site nasıl olurda bir kadıncağızı dolandırır. her neyse polisler kadına dolandırıldığı miktarı sorunca ..... 4000 tl olduğunu söyledi inanılır gibi değil. 4000 liralık ne aldın be kadın. istanbul gibi bir yerde sayısız avmler var, mağazalar var nasıl olurda 4000 lirayı acımadan bir internet sitesine döküyorsun. hadi 200-300 liralık alışveriş yaparsın internetten bir şey diyemem. ama böyle yüksek miktarda nasıl olurda o kadar parayı çala çaputa harcarsın. neyse konuya devam ediyorum. polislerden savcılığa gitmek için bazı evraklar istedi. savcılığa değil bayağı uzakta bir yere müracat etmesini söyledi polisler. sonra polisler trendyol'u bilişim suçlarına gammazladılar. bakalım ne olacak. benim anlamadığım nokta trendyol gibi güvenilir bir alışveriş noktası olan bir site nasıl olurda 4000 lirayı parayı alabora eder. anlam veremiyorum. aslında öyle sitelerde alışveriş yaptıktan sonra telefondan smsle onaylattırma vs. güven politakası vardır. nasıl oluyor bu ? *

şu dakikadan sonra başbakanın yapması gerekenler

ne amerikanın ne isralin gölgesinde olmayarak artık bir dur demek gerekiyor bu kansızlara. sen ve diğer siyasilerden niye hala ses yeter artık garibanların öldüğü, yeter artık geride gözü yaşlı anaları gördüğümüz. yeter be yeter!

twitter salakları

beni twitter'da ekleyin diyen tiplerdir.

ülkemizi okuyan mı yoksa savaşan mı kurtarır

sadece okumakla bitmiyor. bazı şeyleri feda etmek gerekir.

1 25 boyunda olmak

15 yaşındaki 170 cmlik çocuğun yanına geçip hava atmasıdır. *

zaytung

esprileriyle güldürme noktasına kadar gelip güldürmeyen mizah sitesi.

sözlükteki pkk lılar

her biji uludağsözlük.