bugün

entry'ler (53)

eşofman takımı giyen insan modeli

Eşofman takımi giymek sizi 12 yaşında hissetirir. Çünkü eşofman takımı çocuklar için tasarlanmış ve 30 50 yaşında olsa kendini 12 yaşında hissetenlerin giydigi bir giysidir. Kendini çocuk gibi göstermek için dışarda.

tatil köyü

Dünyanın en gereksiz can sıkıçı mekanlarıdır. Tatil yapmanın en şaçma yeri boşa vakit kaybı ve çöpe giden para.

aquapark

Çok gereksiz bir yer. Boşa zaman kaybı can sıkıçı olan bi yer. allah beni o raya düşürmesin bedava olsa da gitmem

genç odası

Dünyada en güzel tatil yapılaçak yer. Bırakın denizi kumu güneşi bu odada bilgisayrla televizyonla bilgisayar oyunlarıyla oyun konsoluyla tatilinizi yapın. Hem ucuz hemde denizde gibi yorulmaz o kadar yol gitmesiniz yanma derdi yok eziyet yok. giyin eşofman takınızı krapnunuzu odanın içinde maç yapın yatak keyfi yapın işte asıl tatil budur.

türksat 4a

Benim de uğraşıp yapamadıgım uydu. sonunda uyduçuya götürüp yaptırmak istedim. uyduçu bu olmaz abi yeni uydu alıcı verelim diyip yeni uydu alıçı
alıp kurulumu yaptırıp eve geldim süper gösteriyor gerçekten kaliteli yayınlar.

sakar şakir

Bu filmim bekçi sahnesi çok komiktir. Bekçinin ilk göründügü andan kemal sunal gelinçeye kadarki o an süperdir yüz ifadesi ve kanuna vurdun he demesi süper komiktir. Yine şakirin gardorap fuat delige sıkıştıgında omdan korkmasına ragmen yapaçagın dan geri kalmıyor tabi koportır insanı.

doluya yakalanmak

özelikle yaz aylarında aniden bastıran yağmur. bi keresinde her zamanki market turumu yaparken. Sabah hava durumuna bakıp erken gittim ve normalde çıktıgım saatde döndüm ve hava günlük güneşliken birden hava karardı yaklaşık hergün serdivan avm migros avm kipa ve ada avm carrefour yaklaşık 32 km bisikletle gidiyorum ve kipayı geçtigimde yavaş bulutlanma başladı. ada geldigimde kararmıştı bayagı. Çıkıp son sürat eve girdim ve yolda duva ettim ıslanmayım yolda komşunun oğluna rastladım. onu bisiklete alıp evine kup kuru bırakdım eve girer girmez yağmur patladı bende kurtuldum öyle bir yagıyordiki 15 metre ödesi zor seçiliyordu sanki çatıya taşlar düşüyordu çama pat pat vuruyordu yağmur.

türkiye nin 2015 eurovision a katılması

2015
eurovisiona katılmıyoruz.

2015 eurovision da türkiye yi kim temsil etmeli

2015 eurovisiona katılmıyoruz.

Kenan williams katılaçagı kesinleşmiştir kaynak vikipedi.

Kenan williams katılaçagı kesinleşmiştir kaynak vikipedi.

2015 eurovision şarkı yarışması

kenan williams katılaçagı kesinleşmiştir.

Kenan williams katılaçaktır.

Yarışmay kenan williams katılaçaktır.

eşofman takımı giyen insan modeli

Eşofman takımı giyenleri sinir olanlar yada onun takım halinde olmasına satılmasına eleştirenler. Kardeşim biz sizin slip mmayo şort giymenize alta şortla üste çıplak olarak gezmenize parmak arası terlik giymenize
Sokaga çıkmanıza arabaya binmenize denizden dönerken araabın içinde deniz kıyafetiyle arabayla denizden eve gitmenize kaarışıyomuyuzda eleştiriyonuz be. Deniz kum güneş beyinliler zaten nefret ediyorum bu üç kelimeden ve denizden kumsaldan denize girmekten. ben hava 50 dereçede olsa eşofman takımı spor ayakıbımı giyerim öyle aptalça parmak arası terlikde giymem.

çilek genç odası

30 yaşına gelmeme rağmen hala sahip oldugum odamdır. vE yanına çilek odasının arabalı yatagını koydum ve bir gün birine bir gün birine uyurum sarı beyaz ve kırmızı renkli olan 3 yatak koydum odama. eşofmanlarımı ve kromponlarımı spor ayakapılarımı giyip. Ben ten örümçek adam süper men betmen ninja kaplum bağalar gibi mevresim takımlarıyla tamamlanır. Tabiki bilgisayarıda unutmamak lazım. Böylece kendimi 12 yaşındaki bir erkek çocuğu gibi his sete biliyorum.

fem akademi

Bu sene kpss hazırlandıgım güzüde dersanem! Güzel bir ders programları ve süper hocaları var. Sınıfları on mumara akıllı tahtası ve ders metaryeleri en iyi. dersane

genç odası

dünyanın en güzel odası. Çocuk olabilmenin zevkini yaşamak ve tabiki eşofman takımıyla uyumak. Modern çocugun dünyası

cumhuriyetimizin 90 ıncı yılı kutlu olsun

Cumhuriyetimizin doksanınçı yılı kutlu olsun.

narlıca atan kardeşler

Artık kendilerine çeki düzen vermiş firma. Araçlarıda artık travego ful 403 kalmadı bayramım birinçi günü seyahat eteçegim firmadır. Herkoltukta tv var ve serviside iyi. Bu sene tekrar bayramın birinçi günü seyahat edeçegim 5 nolu koltukta ama bilet fiyatları 2 lira artmış ve 25 tl olmuş.