bugün

entry'ler (17)

barz barzltd

Ben denedim kardeşim,öncelikle şunu söylemeliyim ki;uzun yıllardır bu işlerin müptelasıyım fakat bu kadar iyisini ve kalitelisini beklemiyordum.sitenin içerisindeki kişiler gerçekten orjinal ve istediğin sonucu sana direk veriyor evelemeden gevelemeden.ben feride isminde bir bayanla buluştum ve gerçekten çok memnun kaldım.siteyi herkese tavsiye ederim.

kürtleri seviyorum

Ben ne "kürtleri seviyorum" derim. Nede "kürtleri sevmiyorum" derim. Ben kişiyi sevip sevmememi onun ırkına göre belirlemem. Ben birisini seviyorsam yada sevmiyorsam burada onun ırkının bir önemi yoktur. Ben o kişinin yaptıklarını sevmişimdir yada sevmemişimdir. Tek kriter budur. Bu sadece kürtler için değil. Tüm ırklar için böyledir.

yatakta kendi kendine düşünürken lafın lafı açması

Aynı muhabbetin koyuluğunu başka bir insanla yakalarsak şanslısın.

demokratik açılım hakkında akplilerin görüşleri

ogullari bu vatan icin olen anneler vatanin verildigini gorunce aglamayacakmi acaba?

alevilerin çoğunluğunun ateist olması

sacma baslik. eger ateiatse alevi olamazki.
bu ayni muslumanlar neden ateist demek gibi

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum ibneyim. erkek sikiyom ben. cokda guzel oluyor

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum ibneyim. olumune ibneyiz lan. erkek sikiyom ben cok gizel oluyo

müzakere paketinde genel af ve özerklik de var

rayyibe karimi kizimi veririm.
tayyibin gotunun kiliyim
hüloooo
ve daha neler neler diyen gerizekalilardan ne bekliyordunki. bu adamin musluman olduguna inanan var ya ben ona sasiyorum asıl

akpnin kurduğu eğitim sisteminden çıkacak insanlar

ataturk sari sacli mavi gozudur ama ingiliz kirmasi degildir. atatur balkanlarda dogup buyumustur. bu nedenle sari sacli mavi gozludur. dia gorunus cografyaya gore belirlenir.

senin mantigina gore bizler sende dahil turk degiliz. cunku ortaasyadayken cekik gozluyduk.

lisede osmanlıca nın zorunlu ders olması

osmanlıca oğrenip osmanliya donecegini sanan mallarin cok sevindigi bir gelisme. ama salaklar sanki bundan once osmanlica ogrenmek yasakmis gibi davraniyorlar. amk eger ogrenmek isyorsan belediyelerde bedava kurslar var gidip ogren. ogrenmek istemeyene niye zorla ogretiyorsun amk.

kısa boylu gaylara tavsiyeler

uzamam lazim benim. boyle olmuyo. bu nasil gay amk derler adama

osmanlıcayı nerede kullanıcaz sorunsalı

okunmamış arsiv siyoraun ama zaten o arsivleri sokaktan gecen adam okumuyor. tarihciler arastirmacilar okuyor onlarda unide gayet guzel osmanlica ogreniyorlar. osmanlica sosyal hayatta kullanilabilir bir hobi gibi guzel olur ama bunu zorunlu yapmak cok sacma. ogrenmek isteyenler icin secmeli koyarsin anlarimda zorunlu nedir ya...

tayyip erdoğan ın hadis ve sünnetlere uymaması

ben o adamın musluman olduguna supheliyim lan.

uzun saçlı erkek ibnedir önyargısı

muhafazakar toplum tarafından yapılor genelde. ama salaklar heralde saç uzaanın sunnet oldugunu bilmiyor.

bir kez gay ilişki yaşamış hetero erkek

artık biseksüel olmuş olan erkektir. bi zararı yoktur. ayrıca göt verdiğini bipemeyiz belkide aktif olmuştur. hem zaten hetero erkeklerin büyük kısma erkeklerle yatar ama söylemez.

otobüste bayılmak

Bu aralar çok sık yaşadığım bi olay. en sonunda oturmak için bayılıyo numarası yaptım yediler mk. artık hep yapcam

mastürbasyon yaparken depreme yakalanmak

Yeminle benim başıma geldi la. Ne yapcağımı bilemedim