bugün

entry'ler (20)

iyi de bana ne

yeni nesil insanımızın benimsediği ve hayatına tutundurduğu garip bi anlayış...

lassana diarra

fransa futbolunun yeni makelele olarak piyasa sunduğu başarılı ama henüz makelele' nin perforansına ulaşamamış real madrid' li futbolcu.

ilker yasin

ben dahi ondan daha iyi anlatırım dediğim üç futbol spikerinden biri.

hazreti muhammed

kainatın yaradılış sebebi ve en büyük devrimcidir.

sevgiliyi kıskanmak ama modernlik ayağına susmak

içi ve dışı bir olan insanların yapmayacağı bi hatadır.

harry kewell

türkiye ligine pierre van hooijdonk'tan sonra gelmiş en mükemmel profesyonel.

unutulmaz film replikleri

norton: kurtuluş, incil'in içinde saklıdır. (shawshank redemption)

güzel olmayan bayanlara tavsiyeler

bence kesinlikle o taraflarını bu taraflarını açmadan sade bi duruş sergilemeli ve kendilerini entellektüel olarak geliştirmelidirler.

kapitalist dünyanın mutsuz insanları

yeni bir mont alındığında sınıf arkadasının 4 senedir aynı montu mecburiyetten kullandığının hatırlanması ve o an kendin dahil yeni bir mont alabilecek güçteki tüm insanlara lanet etmek.

platonik aşk

bünyede kıroluğun belirmesine sebep olabilecek tehlikeli ama bi o kadarda hoş bi durum...

kuaför diyalogları

-muraD abi şimdi bu amerika avrupa birliğinde değil öyle mi?
-evet koçum.
-arabistan da mı değil şimdi?
-evet koçum
-(ellerini yukarı kaldırırak isyan etme modunda) ya bırak allasen yeaaa.

kadınları itici yapan detaylar

ağızlarını yayarak kouşmaları aıııyyy vs gibi lanet edilesi cümleler kullanmaları.

samsung e250

piyasa çıktığında satış rekoru kıran, lakin dayanıksız olmasıyla meşhur, kullanıcılarının elinde patlayan cep telefonudur.

sigarayı bırakacağım diye ortada gezenler

bu kişiler paket almaz ve sigara içme ihtiyaçlarını ondan bundan karşılayarak sigarayı bırakabileceğini sanar lakin bi yerden sonra yeniden paket almaya başlarlar kanımca galiba bu durum utançlarından kaynaklanmaktadır ve özellikle beni bulan insan gruplarıdır.

naber sorusuna verilebilecek cevaplar

-naber?
-oturuyorum.
-naber?
-ne haberi amk 19.30 u bekle..

gel ey seher

ilk başta düetin ikinci kişisinin isminden dolayı türk sanat müziği sandığım ama dinleyince gerçekten etkilendiğim bir şarkı...

ezel

türkiyede hem konusu hemde çekim açıları bakımından en üst sıralarda yer alan, cansu dere ve kenan imirzalıoğlu nun hayat verdiği izlenilesi dizi..

ümit özat

sol beke çekilerek ön liberodaki tüm katkısı unutturulan, sol bekte iyi niyetle çalışmasına rağmen olmayınca mabut neylesin kel mahmut sözünü aklımıza getiren nadide futbolcu...

pelin batu

nil karaibrahimgil in pelin şarkışının kişisi..güzel, akıllı, bilgili yani insanın içini eriten bir hatun...

ishal oldum diyen kişiye söylenebilecek sözler

kahveyi tuza, tuzu muza,muzu da kolaya karıştır...