bugün

medal of honor

hikaye desen iyi degil, grafik desen o da öyle. bildigimiz papaz battlefield bad company'nin biraz kötü afganistan versiyonu. günümüz oyunlari'nin en büyük özelligi müzigi, görselligi, atmosferi ve hikayesi ile neredeyse filmlere tas cikaracak nitelikte olmasi. ve bunu da call of duty'nin modern warfare'den sonra cikan bütün serileri iyi tutturmus durumda. söyle oynarken kendinizi atmosfere kaptirirda ucarsin ya... ha o iste. ea games bunu bi türlü beceremiyor. call of duty'nin herhangi bir misyonunda yasadigim o adrenalin patlamasi'nin, en ufagini bile medal of honor'da yasayamadim.

ayrica burada 70 milyon insan'in huzurunda ea games'e sesleniyorum. ulan dingiller, online pass diye birsey cikarmissiniz, icindeki sifreyi vermeden online bi bok yapamiyosun ve bu sifre senin hesabina kayitlaniyor. amaciniz zaten pahali olan oyunlari üc bes gariban'in ikinci el almalarini da engelleyip, para'nin a*ina koymak. ps3 icin gün itibari ile aldim oyununuzu ve bok gibi cikti. ben bu oyunu kime satacagim? satmayi birak, hediye etmek istesem, hediye'yi alan suratima tükürür. bundan böyle fifa disinda sizden oyun alirsam, adam degilim. zaten playstation de kirildi, korsan indirecegim anasini satayim.