bugün

öyle bir geçer zaman ki

hönküre hönküre ağlattığı içün, tek başına izlemesi makbul olan dizi.
--spoiler--
-her şey iyi hoş da, ulen neden sadece cemile'ye odaklandı polis? balıkçı amca aldı bıçağı eline, sildi parmak izlerini, elledi bir güzel kendi parmak izleri kalsın diye. hiç mi suç aleti incelemesi yapmazlar? ifadenin alınması sırasında süs diye mi koydunuz o bıçağı masaya, poşetli moşetli?

-bıraksınlar mete'yi de, ali'nin ağzını burnunu kırsın rahatça. biz de rahatlayalım.

-her hafta bir karakteri daha çok seviyorum, bu hafta hiç beklemediğim bir şekilde aylin'i sevdim lan. o kendini beğenmiş kız gitti, yerine kardeşlerine destek olan dünya tatlısı kız geldi sanki. hele o müdür mete'ye durumu anlatırken mete'nin elini tutuşu, yere düştüklerinde birbirlerine sarılışları.. fırk..

-neriman'ın yatacak yeri yok. ne istiyorsun şuncacık osman'dan. azarlayıp durma ağzını yüzünü dağıtırım. fesat karı.

- "ismini bilmiyor ben.
çe.. çe.. çemile.. öyle bir şey"
lan çemçük ağız! allah belanı versin emi!

-berrin ile ahmet'in fazla uzamadan bir an önce mutlu sona ulaşmasını temenni ediyoruz biz evcenek. lütfen ama. sevenler bir araya gelsin. yıldız mıldız çok karıştırmayın yahu. hakan sen de başkasına canım. hadi canım.

-mete müzik öğretmenine aşık olmasın sakın. her bölüm o kadının şarkı söylemesini çekebilecek durumda olamayız ama. bize de yazık bi' yerde.
--spoiler--