bugün

uuser ların platonik aşk hikayeleri

üniversite 1. sınıfta yarıyılda eve geldim. elimde 2 çanta kirli çamaşır. çamaşır makinası alamamıştık daha öğrenci evine. bende biraz hamal havası oluştu tabi yoldan eve gelene kadar. eşyaları bırkıp sokaklara attım kendimi. şerefsiz ailenin yanında otursana biraz salak işte. yolda giderken lisede alt sınıfta olan o kızı gördüm selamlaştık. sıradan 2 gün geçirdikten sonra markette yine karşılaştık. sonra yine unuttum onu. üniversite başladı geri döndüm. aradan 2 hafta geçti aklıma düştü. uyutmuyor nasıl bir his nasıl bir duygu. 1 hafta plan yaptım nasıl giderim nasıl konuşurum diye. bir gece kafam esti tren istasyonuna gittim. bilet aldım. sabah 11 de sokaklarını buldum. o gün hiç evden çıkmadı. akşam eve geldim. evdekiler ne iş daha yeni gittin dediler. yalan makinasını çalıştırdım bir sonraki gün sokaklarında beklerken evden çıktığını gördüm. hemen düştüm peşine. evlerinden uzaklaşınca yaklaştım ve konuşmak istediğimi söyledim. konuş dedi. ona başımdan geçenleri anlattım onun için geri geldiğimi söyledim. umrunda bile olmadı. beni ilgilendirmez dedi çekip gitti. vay mına koyim senin.